Kadını bekaretıyle sorgulayan yargılayan yargıladıgını sananlardan temızlenesı yok mu kımsenın?

Ahlakın oturmasını o zarın düşeş gelmesıyle bagdastıran her boku yıyıp bakıre ısterım dıyen bakıre deglse ucuzdur dıyen beyefendı bak beyefendı dıyorum. Sana guvenıp bekaretını veren kadın baskasıyla sevısecekken adamın ona bunu demesı hak olur mu bı dusun sana gelen da baskasına guvenmıstır onceden. Boyle zıhınlerden temızlenesı yok mu kmsenın?

1|2
2|5

Kızlar Ne Diyor 2

• O erkektir yapar tabusunun yıkılması gerekir öncelikli olarak o erkekse erkek olduğu için ekstradan sahip olabileceği haklar yaratmayı bırakmalıyız toplum tabanında bu bir yana bir kadının temizliğinin göstergesi bir zar tabakası olmadığı gibi ona göre de yargılanamaz...

0|0
    0|0
  • Sana gelen de başkasına guvenmistir önceden... ah be Yaktın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Şimdi avratlar bunu okuyup,
    Ulan benim kalbim temiz, ne olacak vurduruyum götten ölmesin sevdiğim dertten
    Mi desin?
    Yol, buna varıyor

0|1
    0|0
    • 26gün

yav senın zıhnıyetını bı de 30 yasında yazıyor bu zamana kadar anlamadıysan daha da anlatamam

• Eksik alt konular var ama katılıyorum. Lakin benim katılmam toplumu değiştirmiyor.

0|0
    0|0
  • bakirim bakire biriyle evlenmek isterim ve pişman değilim bro

0|0
    0|0
  • Peki bana kimse gelmediyse ne olacak daha doğrusu ben hiç bir kıza öyle yaklaşmafıysam

0|0
    0|0
    • 26gün

yıne de sevıyorsan zar mı bı zar mı la bu kadar mı onemlı o mu butun duvar

• 26gün

bı soz vardı hatırlamıyorm tam cahılle kavga etme yenılırsın dıye kazanamazsın. eyvallah

• 26gün

Buda yeni çıktı cevap veremeyince çok cahilsin deme hastalığı. Neyse sen istediğine inan ben istediğime

• Evlenene kadar sabretmek bu kadarmı zor sen boşver erkekleri kızların bunu düşünmesi lazım bir erkek evlenene kadar sabredemiyorsa zaten bas gitsin tekmeyi buna karar verebilin yeter her canlının iyisi vr kötüsü var erkekler içinde geçerli kadınlar içinde burda en önemli olan ayırt etmek

0|0
    0|0
    • 26gün

yahu sabretmıyorsa gerdek gecesı mı ahlak? onlarca kısı sız o gun kan akıtın dıye oynuyor ıkı kısı sahıt oluyor onlar ımzalıyor sevıseblrsnz dıyor bu mudur?

• 26gün

sen olayı cok yanlıs anlamıssın ne pk sı ne kanı baba

• 26gün

Kanı benmi dedim sen dedin sen olayı çok yanlış anlamışsın asıl

Yükleniyor...