Kapat

Neden kimse kendi fotoğrafını profil resmi yapmıyor?

neden kimse kendi fotografini profiline koymuyor ozguven eksikligimi var niye yani niye ifşa mi olurum diye korkuyor suçmu işliyonuz yoksa herkez bir gizlilik peşinde

0|0
12|11

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• sevgilim ve benim fotoğrafım var sorun yok

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Neden koyayım ki

0|1
    0|0
  • Ya ben profil kendi fotomu koymam çünkü etraf kötü insan dolu amacım burda kendimi göstermek veya sohbet edip arkadaşlık kırmak değil vakit geçirip soru sormak veya cevaplamak

0|1
    0|0
    • Peki erkekler kendini neyden koruyor sadece kızlara nispet bir soru değilki

• Ifşa olmak istemediğim için 😊

0|1
    0|0
  • Gizemli olmak istiyorlar heral.

0|1
    0|0
  • Tercih meselesi

0|1
    0|0
    • evet haklısın bende o tercih meselesinin nedeni ni merak etdigim için sordum

• Soru-cevap platformunda insanlar beni görse ne olur görmese ne olur
      Gerek görmüyorum yani

• Yapıyoruz niye genelleme yapıyosun

0|1
    1|2
    • istisnalar kaydeyi bozmaz geneli dediğim gibi ama yorum yapıyor gizli saklı yok diyo ama gel gelelim herşeyi gizli bir yorumu açık 😂

• Senin kadar yakışıklı bulmuyorlarmis kendilerini

0|0
    0|0
  • Ciddiyeti olmayan bir yerde iki dk geciriyorum diye neden ciddi bsy yapym

1|0
    0|1
    • Alkışşş 👏👏👏

• Allahını seversen ne alakası var sen zaten gizlilik te level atlamışsın ismin bile gizli kullanıcı

• excon sen nesin dostum amigo falanmi

• Bu seni niye ilgilendiriyor ki. ne yapacan profil fotomuzu lazimmi sana

0|0
    0|0
  • Yapan çok var.. genelleme yapmayalım. Ama çoğu bazı nedenlerden dolayı resmini yüklemiyor.

0|0
    0|0
  • Akrabalar da burdaysa sorun olur ya 😞😞

1|0
    1|1
    • 😂 niye ne var burda kötü bir yer mi burası 😂😂😂

• İçimden bağırmak geliyo 🙄😠🐍🐒🐍🙊🐡🙊🐡

• noldUUUUuuuu

Erkekler Ne Diyor 10

• Biz kullandığımız her sanal mecraya fotoğrafımızı ve ismimizi yazarız.. Reel karakterimizle, buradaki arasında fark olmadığını sadece bu şekilde iddia edebiliriz.. Çekinecek bir şeyimiz de yok, saklayacak bir şeyimiz de yok.. Neysek oyuz..

0|1
    0|0
    • helalin var dostum bende bunu yapılan yorumlara karşı samimi bir duruş olarak gördüğüm için savunuyorum

• koyan cok

0|1
    0|0
  • Valla ben mesaj gelmesin diye koymuyorum

0|0
    0|1
  • Ben arada katiyorum

0|0
    0|0
  • ben benim.

0|0
    0|0
  • genelleme yok

0|0
    0|0
    • haklısın dostum genel oldu biraz

• Niye yapsınlar ki ya tanıdık biri görürse

1|0
    1|0
    • görsün dostum yanlış bişey mi yapıyoruz ya da yapıyorlar bende bunu ima ediyorum işte düşünce diyorsan düşünce özgürlüğün var bunu kim niye yadirgasinki anca eleştiri yapar

• Peki dostum beni aydınlattığın için teşekkür ederim bir sorum daha var sana gizli yapıp da nasılim diye fotoğraf atanlar hangi mantık da oluyor sonuç olarak kendisini ifşa ediyor

• O şekilde soranlar dan çok tanıdık gördüm yapılan yorumları okuduk ca kızın hakkındaki düşüncelerim değişti

• Çekiniyorlar realm de gören olur diye

1|0
    1|0
  • kızlar aşık olmasın diye

0|0
    0|0
  • ben o kategoriye girmiyorum :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...