Belkide ölümü hakediyorum?

Bakın ben eşcinselim artık her inandığım şey yok oluyor ailem yok hayatım cehennem merak eden varsa dinimde var herzaman dua etmeye çalıştım ailem hakkımda sessiz olarak insan değil o diyor yaşamak istemiyorum artık herşey üstüme gidiyor biri bişey söylesin ya

0|0
6|2

Kızlar Ne Diyor 6

• Eşcinsellik suç değil bence bir doktora gitmelisin hormon kontrolü yaptır, dinim var diyosan neyin günah olup olmadığını biliyor olmalısın gerekli tedavi ne varsa al ve Allah a sığın Allah sonsuzluklarla dolu bir kapı açar insana Ona güven Allah mutlaka yardım etcektir her şerde bir hayr vardır bunu sakın unutma intihar fikrinide aklından çıkar Allah yardımcın olsun

0|0
    0|0
    • 25gün

herşeyi yaptırdım herşey normal 8 tane psikolog ve psikiyatri doktoru gezdim sende yanlış olan birşey yok dedi herşeyimi döktüm

• 25gün

Bu senin imtihanın, bu imtihanı geçmek senin elinde senin avuçlarında senin kalbinde Allah çok yücedir güzel insan emanetine güzel bir şekilde sahip çık yine dua et hep dua et tövbe et ailenle ol hormon tedavisi gör ve bu illeti kafanda bitir inşallah düzelirsin inşallah kendini toparlayabilirsin Allah yardımcın olsun.

• 25gün

Hayat her şeye rağmen yaşamaya değer o ölüm fikrini aklından çıkart, Allah seni seviyor imtihanın zor geçebilirsen ne mutlu sana kazananlardan olursun o büyük günde inşallah, hayırlı gecelerin olsun

• Senin sucun değil ve dinle alakalı değil. Kimseye bişey kanıtlamak ve kendini değiştirmek zorunda değilsn. Hissettiğin gibi yasa. SENIN HAYATIN.

0|1
    0|0
  • Psikologa gt normla degil bu ve gunah

0|1
    0|0
    • 25gün

peki hiç bir psikoloğa gidip eşcinsellik hastalıkmı normal değilmi diye sordunmu

• 25gün

hayır soruyorum ya bişeyi hakaret gibi algılamayın lütfen ya ben kimseye hakaret etmeyi sevmem bana küfür edenleri bile...

• 25gün

soruma cevap verirmisin?

• Escinsel oldugun icin mi boyle dusunuyorsun?

0|0
    0|0
    • 25gün

bilmiyorum herkes iğrenç biri olduğumu düşünüyor bende artık öyle düşünüyorum intihar bile edesim var kimseyi rahatsız etmek istemiyorum havayı bile kirletiyor gibi hissediyorum

• 25gün

Sizlerde iyiki varsiniz. Lütfen insanlari bu kadar önemsemeyin. unutmayin ki sizden önemli kimse yok bu hayatta

• 25gün

Sakın intihar etmeyi düşünme güzel günler belki yakındadır umut her zaman vardır kardeşim

• merhaba, eger istersen bana mesaj atabilirsin?

0|0
    0|0
  • Kardeşim sen insansın ve seni sevenler de var. Bak inancım var diyorsun demekki senin imtihanın da bu. Hemen pes etme. Allah yardımcın olsun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Durumunzu elbette anlayamam Allah yardımcınız olsun yani psikolojikmidir hormonalmidir sizler dahi anlarsınız ! Ailenizin yüz çevirmesi sizi çok yıpratmıs ama belli yaşa geldikten sonra insanın ailesinede ihtiyacı yok kendi hayatınızı çizebilirsiniz.

0|0
    0|0
    • 25gün

aile zoruyla üniversitem aynı şehirde ve daha değiştiremiyorum keşke bir şansım olsa ama hergün üzerimde bişeyler var

• 25gün

Yinede haketmiyorsunuz ölümü açıkcası eşcinselliğe sıcak bakmıorum takdir edersiniz isteklerini ulu orta dile getirmedikten kendi içlerinde yaşadıktan sonra gizli olarak partnerde bulduklarında bizler gibi yaşamaya hakları var ! yaşama hakkını biz vermiyoruz bizim düşüncelerimiz yüzünden biri can versin

• saatin geldimi sende herkes gibi öleceksin bunu haketmene gerek yok.. madem dininde var çıkış yolunu biliyosun tevbe et ve tedavi olmaya bak küçük yaşta annesi babası ölen insanlar var sende ölmüş kabul et ve ayaklarının üstünde durmaya çalış üç günlük dünya zorda olsa bitecek ömürlerimiz

0|0
    0|0
    • 25gün

çok çalıştım yemin ediyorumki çalıştım uzaklaşmaya çalıştım belkide anlamıyorsun çok doğal kimse yaşamadan anlayamıyor ama teşekkur ederim...

• 25gün

Allah yardımcın olsun hidayet versin cümlemize inşallah..

• 25gün

amin

Yükleniyor...