Kapat

Sevgilimden eski değeri görmüyorum?

1 buçuk yıldır sevgiliyiz. o öğretmen ben universite okuyorum. herkes yüzük takıyor. Bende istiyorum. biliyorum belki çocukça. Ama cok istiyorum napayım 😔 sen takma ben takayım dedim. Ama hiç oralı olmadı. Eskiden profiline resmimizi koyardı. artık koymuyor. neymiş, arkadaşları evli misin diye dalga geçiyormuş. ne bileyim durumuna aşk sözleri yazardı. şimdi asla yapmıyor. hatta kavga ediyoruz. tamam yine söylüyorum. aptalca bulabilirsiniz. Ama mesele eskiden yapıp da şimdi yapmaması. instagramda paylaşan, whatsappta profili yapan adam ilişkisi var bile yapamıyor facede. sizce sorun etmeli miyim? ama dalga geçmeyin çocukça diye. farkındayım.

0|1
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• Gece bir olmuş ağlama duvarında yatıp kalkıyorsunuz ağzını kırıyım

Dur bakıyım neymiş derdin,

Sana ondan hayır gelmez bırak onu. Dalga konusu olma.
    Evlilik konusu ol.

Hadi bakıyım okulu bitir, sana ben bulcam koca
    Söz

1|1
    1|0

En İyi Kız Görüşü

• Sorun etme sıkarsın. Sadece nazikçe belirt

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 5

• Sakın aptalca diye düşünmeyin yani ciddi bir ilişkide yüzük şart yani benim sevdiğim kıza benle beraberken kimse yaklaşssın istemem elinde yüzüğü olsun ki yaklaşmasınlar !!

0|0
    0|0
    • hah işte bende boyle dusunuyorum. siniftan bir kac kisi bana yaziyor. anlattim. ya tepki vermedi erkek arkadaşım. yüzük istememin ana sebebi bu. sahiplik olduğum belli olsun istiyorum. Ama hiç oralı değil.

• tamamdır mesaj alındı. çok teşekkür ederim

• Rica ederim

• Skildi artik senden. Erkeklerde mantik soyledir her gun bir insan ayni yemege sunsan ve onu yese bir sure sonra artik yemek istemez ve ac kalmayi tercih eder. Soyut ornegi budur. Kadinlar gibi dusunemediklerinden aldatma olayi erkeklerde fazla

0|0
    0|0
  • ayril

0|0
    0|0
  • Yenisini bul. Sizin iş bitmiş.

0|0
    0|0
  • belkide artık sevmiyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Ayrılık yollari görünmüş

0|0
    0|0
  • Haklısın valla yapması lazım

0|0
    0|0
  • Sıkılmış gibi. Çok şikayet etme uzaklaşır

0|0
    0|0
  • Çocukça değil. Onun yaptığı saçmalık bir öyle bir böyle olmaz insan. Nasıl başlıyorsa öyle devam etmeli.

0|0
    0|0
Yükleniyor...