En korkunc olay?

hayatınızdaki en korkunc anınız neydi?

0|1
7|10

Erkekler Ne Diyor 10

• Hastalık

0|0
    0|0
  • Ölümü burnumun dibinde hissettiğim an o andan sonra dunyadaki hiç bişeyin değerinin olmadığını anladım

0|0
    0|0
  • Sanırım cebimde bulundurmamam gereken bir şey olduğunda polisin yanından geçtiğim her an :D

0|0
    0|0
  • Birinin vefatı

0|0
    0|0
  • babam kucukken bana kızıp tuvalete kıtlemıstı orda altıma yaptm bak bak etkıye bak adamın

0|0
    0|0
  • Özenle sıktığım portakal suyunu içemeden devirmek

1|1
    0|0
  • yokuşta 80 km bisiklette seyir halindeyken frenlerin patlaması :D

0|0
    0|0
  • Korkmadım şuana kadar hiç bişeyden. Geriye dönük düşündüğümde.

0|0
    0|0
  • Doğmak

0|0
    0|0
  • Bir ogrenci evinde unideyken ciplak ayakli bir kizla 20dk boyunca kalmamdi. Cunku ayagi felaket halde etkiliyordu ve utaniyordum cok kotu delirecektim. Kiza da diyemedim ki ayak zaafim var git corap giy diye. Ecel teri doktum resmen icim korktu kendime hakim olamazsam diye ki allahtan oldum

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 7

• Geçen gün arabanın altında kalıyordum daha ne olsun 😏

0|0
    0|0
  • Sevdiğim birinin ölmesi

0|0
    0|0
  • annemin trafık kazası yaprıgı gn

0|0
    0|0
  • universitede ogrenci evimizdeyken eve hirsiz girip bizi izlemesi hayatimda oyle korkmamistm.

0|0
    0|0
  • bir keresinde küçük kardeşimin yüzü yamuldu ağzı kaydı falan bir de canı yanıyodu heralde ki bağıra bağıra ağladı falan hayatımın en kötü anıydı. Ödümüz koptu yüz felci geçiriyo sandık. Hemen hastaneye gittik. İlaç kullanıyodu yanlışlıkla onun dozunu fazla kaçırmış meğer onun yan etkisiymiş. İğne yaptılar düzeldi. Ama hayatımda hiç o kadar kötü olmamıştım. Anlatırken bile o an aklıma geldi kötü oldum

0|0
    0|0
  • Bır suru olay sayabılırım ama gece korkuyorum 😄

0|0
    0|0
  • Kanser olduğumu öğrenmek

0|0
    0|0
Yükleniyor...