Türbanlı kızlar mi yoksa ne bilemedim?

Yahu arkadaş türbanlı kızların çoğuna bakıyorum kafa kapalı bir kot giymiş popo ben burdayım diyor ya da bir yerleri açık oluyor ben bu turbanlilari çözemedim.

0|0
6|2

Kızlar Ne Diyor 6

• ''Lar'' deyip genellemezsek daha hoş olur tabi..

0|0
    0|0
    • 22gün

Normalde bir insanın kapanası vücut kollarının gösterilmeden kapanması lazim kas kiprik de dahil diye biliyorum.

• 22gün

Ben düz mantık olarak söylüyorum kıl tarzı her neyse göstermek günah midir nedir adını unuttum öyle değil mi

• 22gün

Müsaadenle hatırlataym, el yüz ve ayaklar dışında vücudun tamamen örtülmesi olayı.

• kesinlikle haklısın sonuna kadar katılıyorum sana ama genelleme yapmayalım lütfen. Yanlış anlaşılma olmasın bu sadece "turbanlı"lara degıl açık olan bayanlar içinde gecerli. Genelleme bu tür konularda pek uygun degıl gibi bence

0|0
    0|0
    • 22gün

Ora bura göstermesi saçma

• 22gün

Peki kızlar çoğunluğu neden dar giyilir ve Afedersiniz iç çamaşır deseni gözüküyor şeyin kadar dar giyerler daha seksi olup beni baksınlar kafasında mi neden giyinip bir yerler mi göstermeye çalışmak tadilar

• 22gün

şimdi şöyle o. birileri tarafından beğenilmek herkesin hoşuna gider. BAZI beylerin dar gıyınen seksi görunrn kızlara karsı bır zaafı vardır ve bunu kızlar bılır. şöyle örnek verıyım yoldan gecerken serserının tekı bıle vay yavrum dese o anlık kızlar gerizekalımısın deyıp terslerler ama ıcten ıce ego kasarlar. tekrar tekrar söyluyorum bu dedıkelrım herkes ıcın gecerlı degıl. genelleme yapmıyorum oyle olmayanlar üzerine alınmasınlar rıca edıyorum

• Aynen benim arkadaşımı ailesi zorla kapadi bazen isteksizce kapanıyorlar. Sonra bir apartmana girip açılıp sacilanda var. bir kapanıp bir acillaninida gordum sordum cevap veremedi biseyler geveledi. Çalıştığım yerde biri geldi yirtmacli etek pur makyaj parfümu bocalamis bide ya herşeyin bir adabı var yapamicaksan kapanma bune dalga geçer gibi haksizmiyim

0|0
    0|0
    • 22gün

Sonra biz yanlış düşündük mu girmeyin diyorlar kapalı açıktan daha beter gibi senin dediğin gibi geçenler kadın kapalı ama makyaj akıyor etek diz de bir de dar giyinmiş iç çamaşırı deseni belli oluyor göğüs düğme açık anlamıyorum cidden

• 22gün

Öyle değil işte niye düşünmüyor lar bunu

• 22gün

Valla kafa yapılarını bende anlamadım boş bir beyine sahip oldukları için anlamaya çalışma sende bosuna

• Sözde kapalı

0|0
    0|0
    • 22gün

Bide diyer kız modelini çözemedim dar giyinme k. zarar li artı bokunu çıkarıyor uz milletcek

• Haklısın öyle bir kısım. Ama genellemede yanlış olur.

0|0
    0|0
  • Herkesi aynı kefeye koyma. Doğru tesettür uygulayanların hakkına girmiş oluyorsun

0|0
    0|0
    • 22gün

Doğru diyorsun da onların arasında arkadaşım la kac kere ilişkiye girdi saymadim.

• 22gün

Bu o kızla ilgili bir şey. Bir kızın yaptığı kötü bir şeyi İslam gibi bir güzelliği simgeleyen, onun emri olan bir şeye ve bu emri doğru bir şekilde uygulamaya çalışan insanlara maletöe lütfen

• 22gün

Son 2 keli mede şair ne demek istedi

Erkekler Ne Diyor 2

• Turbanli diyillerki basi kapali sadece popo vucut gogus her sey ortada sanki zorla kaliba girmis gibi

0|0
    0|0
  • Onlar kapandıklarını sanıyorlar kardeşim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...