Asker olmak mı asker beklemek mi daha zor?

Askerler hem psikolojik hemde fiziksel mücadele veriyolar. Yarenler askerlerinin ne durumda olduğunu bilmeden yaşıyor ve çok büyük psikolojik bunlım geçiriyolar. Askerlerin gözle görülür bir sınırlandırılması var ama yarenler sınırlarını kendi koyar. Normalde heryere gidebilcekken yaren gitmez yemek yiyemez. Bence asker bejlemek daha zor. sizce?

0|1
6|14

En İyi Erkek Görüşü

• psikopat_hatun 'a orknc diyor ki; Sabreden derviş muradına ermiş:) sende böyle yap sabret :) hepsi zor dünyada kolay olan birşey yok:)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Asker olmak zordur tabiki ama beklemesi de zor ya

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Böyle bir soru olabilir mi Alalh aşkına:) git askerede gör bak hangisi zormuş. evinde rahat rahat beklıosun. ama askerde psıkolojık olarak bın tane seyle ugrasıosun

0|0
    0|0
  • bende askerim. askeri beklemek herkesin harci degil.

0|0
    0|0
  • Asker olmak tabii ki.

0|0
    0|0
  • Olmak

0|0
    0|0
  • Asker olmak emin ol beklemekten daha zor. Askerlik yapan biri olarak neler yasadigimi ben bilirim cok canim acidi orada

0|0
    0|0
  • Asker olmak zor. Aralıkta bende askerim.

0|0
    0|0
  • dene bir gece ya şöyle aralık ayında kalk saat 4:30 da üstünü değiştir esintili biyer bul 5-7 arası ayakta bekle orda sadece nöbet bak bu kıyağıda baban yapmaz sana :D :D

0|0
    0|0
  • polis olmak zor

0|0
    0|1
  • Asker olmak daha zor.

0|0
    0|0
  • Tabii ki de asker olmak?

0|0
    0|0
  • Elbette olmak. hele operasyonel bir şeyse hayal bile edemezsin nasıl bir şey olduğunu

0|0
    0|0
  • İki ay sonra ben de gidicem askere ama hiç bir şey umrumda da degil

0|0
    0|0
  • yürü git lan asker beklemek daha zormuş bu şeye benziyor sünnet olmak mı daha zor sünnet olurken çocuk kenarda beklemek mi der gibi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Asker olmak zor herkesten ayrisin belki öleceksin hergun bununla yaşıyosun ama asker beklemek öyle değil elbette oda zor ama kıyaslanamaz bile.

0|0
    0|0
  • Bence asker olmak zordur çünkü hayatları pahasına ülkemizi koruyorlar.. Allah yardımcıları olsun 😢😢😢😓😓

0|0
    0|0
  • Asker olmak.

0|0
    0|0
  • askerlerden sogudum akliniz varsa askere giden birini beklemeyin

0|0
    0|0
  • Erkek arkdasım askere giderken ben zaten olayın içinde olucam ama sen bilemiceksin aklın hep bende olucak ben senin için endişeleniyorum demişti. Cidden öyle tabi ne zorluklar cekiyolar ama beklemek cok zor.. sacma sapan sorular soruyodu gecenin bir yarısı arayıp belki yarın arayamam ya da şehit olursam cenazeme gelir misin falan baya kötüydü cok şükür ki terörün göbeginden bombalardan rabbim kurtardı

0|0
    0|0
Yükleniyor...