Sanki biri beni ele geçiriyor?

uzun zamandır psikiyatri tedavi görüyorum bazi nedenlerden dolayı ilçlarım bir kaç gün almadım çünkü nadir bulnuyordu oldugum yerde neyse konumza geçelim olay 10 yıl filan oldu küçüktük ozaman arkdaşlar cin çağrmya kara vermştik ve o günden beri çok kötüyüm ne oldugun blimyorum sanki bir an daha önce yaşma ve hiç gitmediğim bir yere gitmiş hiss ve bazen donup kalıyorum sanki başka bir boyuta geçiyorum ne oldugun anlamdan ailem beni uyandıryor aykı iken aykta donup kalıyorum ve biri beni takip ediyor bunu biliyorum çünkü onu görüyorum arda bir golge gibi geliyor ama sanki bir insan gibi görünyor doktor bunlar çok söyledim ama sadce kafanın çok yoryorsun dedi ve bende ilaçları aldım iyi gibi geliyor ama aslında hiç etki bile yapmıyor ne oldugun bilmediğim beri beni takıp ediyor ama yaklaşamıyor bazen beikde güçsüz oldugum zaman blimyorum bunu ne zamandır yazmak isteim hep boşladım boşver diye ama daha çok olmya başladı artık dayanmadım ve bir vido kameresi alıp yatagım başına koydum kedim çekmye başladım ve gecleri uyandıgım ve kamre doğru baktım ve gece uynıp her zman kamre kapatgım gördüm çok korktum ailem gösterim onlar inmadı uyur gezer oldugum söyledi ama ben o oldgun sanmıyorum şimdi beni tekrdan ele geçrdi onula savaştım savaşmak denmez bir an oda olan ayter kursu yazsı olan bir şey vardı bir den ne oldugun bile orda ne işimin ardağın binmden aykta uynadım hemen ailem oldugu odaya koştum ve o oda golgden insan bezner bir şey gördüm bana bakyordu hemen kapyı kapdım ışğı açınca kayboldu bunu korku içinde yazıyorum neyim oldugun blimyorum psikiyatri işim mi var bilimyorum ama çok kötüleşti doktor gitsem bile ilaçar etki yapmıyor yazım hatlarım olablir çnkü bunu ağlayrak yazıyorum ne yapmalıyım dua okusam bile ayn değişsen bir şey yok yardım edin ne yaplıyım

0|0
4|5

Erkekler Ne Diyor 5

• Onlara inanmazsan veya zararın olursa ya da birilerinin yönlendirmesiyle olur onların irtibat kurdukları kişiler böyle davranmaz sanırım şizofren başlangıcı ve bilinçaltın sana oyun oynuyor
    Sen doktoru ihmal etme baktın yine olmuyor iyibir hocaya git. Geçmiş olsun.

0|0
    0|0
  • Kendinle barışık olmalısın, bu yaşadıkların iç dünyanda ki takıntılarından beslenir... Enerjini ve konsantireni sosyal hayata harcamayı başarırsan bu yaşadıklarından korkmazsın, gülüp geçersin...

0|0
    0|0
  • Yazını okudum. Panik atak geçirdin mi?

0|0
    0|0
  • okumaya üşendim valla...

0|0
    0|0
  • Cin olabilir diyeceğimde olamaz be. Psikolojik eğer kafandan atarsan hiçbirşeyin kalmaz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Tekrar bir psikologa gitmelisin. Gerek görürse seni psikiyatriye gönderir. Bir cin olduğunu düşünme çünki dinine göre allah sen ile onların arasına bir perde indirmiştir. Fazla stresten olabilir ya da kendi kendine yaptığın bir kuruntu. Dediğim gibi doktorunu değiştirmelisin. Ama eğer stresten kaynaklı ise bir psikoloğa gidip gerek görülürse psikiyatriye gitmen daha iyi.

0|1
    0|0
  • Tabikide piskoljn bozulmus burda incli cinli yorumlara aldris asla ama asla etme
    Kesinlkle boyle bisey yok
    Nasilki biz onlarina tarafina gecemezsek onlarda bize gecemez dokunamaz değemez
    Bu tarz skntilari yasadgni idda eden herkesn genlede coklu kisilik bolunmesi obsesif komplsf gbi sizofreni gibi
    Adı sanı belli ve tedavisi mumkun hastaliklar sebebiyet vermistir
    Asla baska yola sapma bilimin ışiğndan o geri kafali yobaz karanlığa adım atma
    Asla yapma bunu.

0|0
    0|0
  • pskoloja gitmelisin

0|0
    0|0
  • bir hocaya gözüksene bir dua okusun bakalım neolacak. bide bana mesaj at, musallat testi yapalım

0|0
    0|0
Yükleniyor...