En ''Güzel'' Anınız Neydi?

En güzel anınız neydi haydi anlatın.
En ''Güzel'' Anınız Neydi ?Anılar ölümsüzdür hep anı olarak kalacaktır belki bir resim bile anınızı hatırlatmaya yeter.
Belkide baktığın yer o an gözünde canlanır ''iyi ki'' yaşadıklarımız şeyler bizimle olsun.

Güncellemeler:
20gün Hatırlayın
20gün İlk okulda çanakkale gezisine gitmiştim çok güzel gündü :D

1|0
14|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 13

• dedemin dondurma aldığı o saf ve etrafımdaki insanların çoğunun hayatta okduğu an. Donurma aldırmaktan başka derdi olmayan o küçük , şirin kızın sırıta sırıta dondurmayı külahın dibine kadar ittirip, külahla dondurmayı aynı zamanda bitirmeye çalışmasıydı belki de...

0|1
    0|0
  • Annemle babamı yanyana görebildiğim her an güzeldi

0|1
    0|0
  • küçükken ailemle geçirdiğim vakitti.
    abimin beni kucağına alıp alıp koltuğun üzerine havadan bırakmasıydı. onunla solucan yakalayıp biriktirmekti kavanozda. tavukları yakalamak için sistem hazırlamaktı küçükken. boş bir alana gidip torpil düzenekleri kurmaktı. fitilini ateşlediğinde birbirimize tutunarak yanımızda patlamasın diye kaçışmaktı. yaptığım yemeklere gurmelik yapıp hiçbirini beğenmemesi ama ikincisini istemesiydi. en güzel anılar hep geride kaldı. keşke o günlere dönebilseydim.

0|1
    0|0
  • Çocukluğumun en güzel anıları dedemle geçmişti. O anlardan favori anım da dedemin beni kucağına alıp birlikte araba sürdüğümüz gün. Birlikte geçirdiğimiz son güzel anımızdı. Sonra kanser onu benden aldı...

0|1
    0|0
  • Üniversiteyi kazandığımı öğrendiğim an

0|1
    0|0
  • babama sarildgim her anim ozeldi

0|1
    0|0
  • Küçükken bütün akrabalarla topluca gezdiğimiz zamanlar dı şimdi kimse adam akıllı birbirinin yüzüne bile bakmıyor insanlar çabuk değişiyor unutuyor her şeyi maalesef :(

0|1
    0|0
  • bilmem hatırlamıyorum

0|1
    0|0
  • Sadece dışarıda oturmak için 3 arkadaş çıktık evden eve 3 araba 9 kisi döndük 😂😂

0|1
    0|0
    • 20gün

nereyi soydunuz :D

• 20gün

1 lira vardı hatta cebimde 😂😂 Bir anda esti aklımıza yuruyelim dedik arkadaşlar ile karsilastik onlar da birilerini birileri başka birilerini çağırdı kalabaliklastik😬😬

• 20gün

vay anasını o konuda şanslıyım ya bir yere gideyim araba hemen gelir ve sağlam kişilerle arkadaşlık yapıyorum askerden önce 30 kişiydi şimdi 5 kişi sağlam :D

• Her an değerlidir bakmasını bilirsek 😊

0|1
    0|0
  • Bilmem

0|0
    0|0
  • Anım yoktur. Hatırlamıyorum?

0|0
    0|0
  • Sevdiceğim ile kırlarda bayırlarda yuvarlanmak

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Mutlu olmak herhalde, uzun zaman oldu mutlu olmayalı.

0|1
    0|0
  • İlk güzel anım orjinal bir pc oyunu almıştım bir mutluydum anlatamam o zamanlar :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...