Nasa uyardi. Bu gece ay tutulması nedeniyle telefonlar leptoplar kapatılsın uyarisi geldi neler dönüyor sizce?

Singapur ve Nasa açıklama yapti telefonları kapatın şiddetli radyasyon olabilir telefonlar zarar verebilirmis. Bu işin içinde başka bişey var aklıma darbe veya deprem tarzı şeyler gelmiyor değil herkes dikkatli olsun.

0|0
3|6

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 6

• öfff saçmasalak konuşmayın ya... :D aşırı radyasyon. Ay enerji kaynağı bile değil. Bu bir ilkokul bilgisidir. Enerji kaynağı olmayan bir cisimden nasıl tehlikeli radyasyon gelir. Nasıl cahilce konuşuyorsunuz. deprem demiş darbe demiş. İşte bunlar hep lisede fizik dersinden kaytarma.

0|0
    0|0
    • 18gün

Binde Bir ihtimalleri degerlendirenler her zamn kazanırmis fizik hocam öyle dedi 😄

• 18gün

bu haberi okudum yazan editöre kallavi bir küfür ettim. insanları saçma salak yönlendiriyorlar.

• 18gün

İnsanlar yonlendirilmeye meyilli bunu çok iyi biliyorlar

• Wala onu diyenlere şu içen ölmedi mi diyorum 😀

0|1
    0|0
  • nasa kimi uyarmış yahu :) saçmalamayın EGM yayınlamış bildirim onu da bir okuyun isterseniz asılsız haberlere bu kadar önem veren başka ni millet var mı bizden başka acaba?

0|0
    0|0
  • nerde açıklama ben göremedim
    https://www.nasa.gov/

0|0
    0|0
    • 18gün

Resmi siteden bakmadım her yerde bu haber dolaniyor ilginc

• 18gün

malesef bu nasa açıklama yaptı olayı her 1-2 sene de tekrarlanıyor.
      haberciyim diye gezen insanlar haberin doğruluğuna değil tıklanıp para kazandırmasına bakıyor.

• 18gün

Aynen öyle telefonu kendime yakın tutum bakalım ne olacak 😄

• Yalan haberdir

0|0
    0|0
  • Yalan haber hürriyet haber yapti iki saat önce yalan asilsiz diyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...