Din ve ibadetler hayatınızın neresinde?

Din ve ibadetler hayatınızın neresinde? Zaman ayırıyor musunuz... Yoksa hayatınızı ona göre mi şekillendirdiniz :)Din ve ibadetler hayatınızın neresinde?

Güncellemeler:
23gün ...
23gün Ulan var ya siteden hiç ümidim yok ama hadi hayırlısı :D

1|1
8|6

Kızlar Ne Diyor 8

• Rabbim bizleri kendisine layık kullardan eylesin diye dua edeyim kaçayım :D

0|1
    0|0
    • 23gün

kaçma kaçma dur :D dökül bakalımm

• 23gün

Yok öyle değil işte :)) namaz kılıyorum tamam oldu mu :D

• 23gün

tamam tmaamm :D

• sıkışınca dua ederim ruhum daralir bazen telefona Ayetel Kürsi yi yükledim onu dinlerim arada annem Kuran okuyalim der yarim yamalak okumaya calisirim. bu kaddar.

0|1
    0|0
    • 23gün

peki neden iyi günlerinde de bakmıyorsun

• 23gün

şeytanı yenemiyoruz sanirim. kahrolasi sey

• 23gün

yenebilirsin cok ciddiyim bak sen yenemiyorum ya dediğin için baştan vazgeçiyorsun. herşey yolundayken kıl bir şükür namazı bak ruhun nasıl rahatlayacak hani bu sürekli içimizdeki sıkılma can sıkıntısı olayı var ya işte bundan ileri gelme ruhani eksikliğiimizi dünyevi şeylerle doldurdugumuzdan hiçbir zaman tam olarak rahatlayamıyoruz ınsan namaza başlayınca ve ilimleri ögrendikçe bunun ffarkına varrıyor

• Hayatımın her kısmında, bunu en iyi sen biliyosun :)

0|1
    0|0
  • Din ve ibadetler hayatımın mümkün olduğunca en uzak köşesinde. Kaç günlük ömrümüz var şurada boşa harcamaya gerek yok bence

2|0
    0|0
  • Sözde müslümanım

0|1
    0|0
  • Elimden geldiğince

0|1
    0|0
  • hayatımın merkezinde

0|1
    0|0
  • Din & ibadet: insan bunlari sonradan bulunca hayatinin en onemli yerine koyuyo

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Allah'a şükür her şeyden önce

0|1
    0|0
  • Yaw hep içimi bir ölüm duygusu kaplıyo namaza başlıyorum sonra bişey oluyo bırakıyorum filan çok karışık ya

0|1
    0|0
    • 23gün

anlatmak istersen dinlerim. ne gibi mesela nasıl bir duygu geliyor bırakıyorsun? ölüp gidicem bu dünyadan hiç zevk almadan mı gidicem tarzında düşünceler mi?

• 23gün

Ona uğraşıyorum zaten. Dünyada hiç ölmeyecekmiş gibi yaşayın ama yarın ölecekmiş gibide hazır olun... hz. Mohammad (s. a. v ) efendimizin bir sözü

• 23gün

(s a. v ) aynen öyle kardeşim

• Neredeyse sadece farzlar malesef sanki zamanımız çok degerliymis gibi :(

0|1
    0|0
    • 23gün

hocam mutlaka yapıyorsunuzdur ama vaktiniz oldukça mutlaka camide kılmanızı öneririm insan camide kıldıkca cemaati gördükçe daha fazla anlıyor yaptıgının farkını

• 23gün

Öyle elbette elimden geldiğince gidiyorum günde 1-2 vakit tavsiyen için teşekkür kardeşim ☺

• 23gün

güzel hocam güzel Allah ayırmasın yolundan sizi:) rica ederim

• Heryerin de

0|1
    0|0
  • gtümde

0|0
    1|1
  • hiçbiryerinde

0|1
    0|0
    • 23gün

neden öyle

• 23gün

evet kardeşim ben de onu söylüyorum. bilemeyiz. seviye ve hoşgörü için teşekkürler, çoğu dindarda olmayan şey çünkü.

• 23gün

ben insanların düşüncelerine etki edemem sadece kendı bilgi birikimlerimi söylerim geri kalanı ona kalmıştır hakarette etmem kendı görüşüdür derim teşekkür ederim kendımı geliştiriyorum git gide bende eksiğim.

Yükleniyor...