Bir hocam var bir iyi davranıyor bir kötü?

normalde ben pek hocalarla konuşmam ama bu hocayla konuşma imkanım oldu. devamsızlık yapacağım gün hakkında konuştum. ama işte normalde de pek gülmeyen ciddi bir hoca yaşı küçük. Normalde de gülümsemese bile konuşları iyi oluyordu ben de zaten pek gülümsemiyorum ama mesela bugün sınav vardı. cok kötü davrandı. peçete alcam dedim çantamdan kendi verdi gıcıklık yapar gibi suratıma baktı. hesap makinesi de Alcam dedim al tamam deyip alırken çantama baktı hesap makinesini alıp kontrol etti. ne biliyim üzüldüm.

0|1
0|2

En İyi Erkek Görüşü

• Sağlamcı tiplerdir bunlar. Gertldiz samimiyeti pek sevmez. Samimiyetin de güvene engel olmayacağını düşünür.

Konuştuğunuz şeylerin bir amacı olmalı.

Gereksiz muhabbetten hoşlanmaz ama ilgi alanını bulursanız be o konuda hakim bir şekilde konuşursanız sizi Dinler

Sizinle kişisel bir sorunu yok yani. Görev aşkı tamamen

1|0
    0|0
    • 20gün

Çok güzel bir şey aslında ama sanki bir tek bana yapıyor gibi geldi o yüzden böyle düşündüm. zaten bende çok konuşan bir insan değildim çekingenim. hoca da böyle geldi ve şans eseri bir kaç şey sordum

• 20gün

Yetenek dediğiniz şey aslında benim hobimdi
      www.kizlarsoruyor.com/.../a10720-fotograflar-bircok-seyler-uzerine

Onun üzerine biraz psikoloji
      Kuantum biyolojisi
      Evren'in yaradılışı
      Satış teknikleri
      Soru sorma teknikleri
      Bilinçaltının gücü

Gibi pek kimsenin ilgilenmediğinden pekçok saçma sapan şeyi kurcalıyorum

• 20gün

Tam ilgimi çeken konular, hele şu benceniz kadar güzel duruyor ki okumak için sabırsızlanıyorum, hele o antika makine bile şimdiden beni benden aldı. müzik de öyle. ama çıkmam gerek iyi geceler

Erkekler Ne Diyor 1

• o an sana ozel davranmadigini sinifa gostermek istemis

sorun etme

1|0
    0|0
    • 18gün

aksine bu şekilde özel davrandı. geldi sürekli kopya muamelesi yaptı

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...