Çocukluk sizin için nasıldı?

aşırı yaramaz munzur bir çocuktum 5 yaşında psikolojik destek almaya başlamıştım annemin deyimi ile; başa çıkılamayacak bir çocukluğum olmuştu. lakin yillar geçtikçe aksine çok sakinleşip bu sefer de zorla sosyallesmem için çaba göstermeye başladılar. zorla beni arkadas sahibi etmek, kavga gürültüyle dışarı çıkıp gezmemi istediler. sizin nasıl bir çocukluğunuz oldu?Çocukluk sizin için nasıldı ??

0|1
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• 10 yaşıma kadar çok akıllı çocuk oldum, sonra 15'e kadar çok konuşan yaramaz oldum. 15'ten sonra hiç konuşmuyorsun oldum. Şu an 19'um ve benliğimi arıyorum.

1|0
    0|0
    • 18gün

ve kaybolmuşcasina bir his

• 18gün

tek görüştüğüm kisi erkek arkadasim su an ve kızıyorlar sadece onunlasin baskalariyla tanis gez diye ne garip cok gezersin kizarlar gezmezsin kizarlar

• 18gün

banada şu an çok cool olduğumu söylüyorlar, halbuki benliğimi bulamadığım için susup oturmamdan dolayı böyle

En İyi Kız Görüşü

• Hayatımın en güzel zamanlarıydı 😎😊

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Dışarda tam bir afacan :D Evde uslu :D

1|0
    0|0
  • Pokémon <3

1|0
    0|0
  • Dram

1|0
    0|0
  • Hep Beşiktaş vardı yetmez mi

1|0
    0|0
  • Hep sessizdim halada öyleyim

1|0
    0|0
  • Ben mi annem ve kardeslerimk koruma cabasindaydim babam ne zman gelicek yine annemi bizleri dovecekmi diye 19 yasinda eve 10 dakika gec kaldim diye demir sopayla 1 bucuk saat dayak yemisligim var ama bana bir sey ogretti siddetin ne kadar kotu bir sey oldugunu.

0|0
    0|0
    • 18gün

gecte olsa gelen bir baba olmasi guzel bir sey. 19 yildir babami bekliyorim gelmiyor

• 18gün

Sana bir sey diyimmi olmasa daha iyiydi cunku o benim icin bir ölü.

• az iyi cok kotu

0|0
    0|0
  • Benim Çoçuklugum O Kadar Kötü Gectiki Ben Hatırlamıyorum 24 Yasındayım Babamın Bana Oğlum Dediğini Hatırlamıyorum Ailen Senin İçin Bunları Yapmıssa Değerlerini Bil.

0|0
    0|0
  • o kadar güzeldi ki kelimelerle ifade edilemez

0|0
    0|0
  • Şimdi nasılsın merak ettim 😊

0|0
    0|0
  • Benim çocukluk olmadı 😔

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3