Yurtdışında yaşamak icin ne yapmaliyim?

Durumumuz pek iyi degil. Uni okuyorum. Malum Turkiye de yasamak kolay degil. Maasi az hersey pahali. Yurtdisindakilerin bindigi arabaya 10 kat para vrmek zorundayiz. Okul bitince orda calisma ihtimalim nasl Ne yapmaliym

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Yabancı 1 şirkette iş bulman gerek.

0|0
    0|0
    • Sen gittin mi hic yurtdisina

• Tesekkurler🙏

• Rica ederim.

En İyi Kız Görüşü

• Derslerin cok iyise burs alırsın yoksa cok zor. ya da evlenirsin yurtdışından biriyle. Ama buda cözüm degilim sanırım

1|0
    0|0
    • Peki onu nasil yapabiliriz yurtdisindan bursu

• Derslerin cok iyise yurtdışındaki okullara başvuru yapabilirsin. Şansini dene derim. Mersela Almanyada üni parasız. Ama alman vatandaşı olmayanlar tabi baya baya pahalıya patlıyo. O yüzden burs verirlerse veya senin türkiyedeki üniverstenle partner üniverste ise ozaman sende parasız okuma şansın olabilir. Ayriyetten devlet okuyanlara maaşda bağlayabiliyor. Ama bu sanada gecerli olurmu bilemiyorum

• Sen gittin mi hiç

Erkekler Ne Diyor 13

• Mastır yap yurt dısında burslu. Yurtdısına gitmenin en kolay yolu dil, yükseklisans ayagıdır. Sonra oranın dilini iyice ögrenip firmalara kapak atmaya calıs ama cok zor is bunlar.

1|0
    0|0
  • yüksek lisansla çıkabilirsin

1|0
    0|0
  • Burs kazanıp dışarıda okumayı dene sonra memnun kalırsan orada hayatına devam edersin

1|0
    0|0
  • durumun yoksa yapaman

0|0
    0|0
  • Yurt dışına gitmelisin.

0|0
    1|0
  • Üni debazı fırsatlar imkanlar olabiliyor onları dene work and travel var bir tecrübe edinebilirsin arkadaş ve yer edinirsin zemini hazırlayabilirsen gidersin

0|0
    0|0
    • Onu nerden nasil yapcam hic fikrim yok. Erasmus var bildgim

• Arkadaşlarına sor bilen vardır ayrıntısını ben de bilmiyorum

• tasinmalisin

0|0
    0|0
  • İltica et.

0|0
    0|0
  • Kıbrısta yaşamak ister miydin

0|0
    0|0
    • Turkiyeyle farkinin oldugunu sanmiyorum

• Bilmiyorum avrupa gbi degil

• Hahahahaha.. Taksileri bile son model mercedes. Sadece bunu söyliyim. Bir şey bilmeden niye böyle konuşuyorsunuz anlamıyorum

• Bilmem iyi bir araştırma yap

0|0
    0|0
  • zengin koca bul

0|0
    0|0
    • He oldu. Hani nerde bitane bul da yolla

• Ben kuyruk sallayamam😑😑 hani kızsin sonucta diceksin ben elekte son kalan garibanim😑

• bir zamanlarda bizde öyleydik yoklugu iyi bilirim

• Zor.

0|0
    0|0
  • yurt dışına cıkmalısın😂😂😂

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Belli miktarda birikmiş paran olması lazım

1|0
    0|0
Yükleniyor...