Bazı annelere anlam vermek zor değil mi?

Ya biraz önce haberlerde izledim de kadın çocuğunu balkonda bırakıp kapıyı kilitliyor. Çocuk atletli bu arada. Kadın böyle ceza veriyor.

Ya inanılır gibi değil. Küçük çocuk ya üşüdüm diyerek ağlıyor, bu nasıl bir insanlıktır ya anlamak mümkün değil.

Çocukları, kendilerince verdikleri cezalarla eğitebileceklerini sanan annelerin de payı var bu toplumun ruh hastası olmasında. Böyle çocuk mu yetiştirilir?

Karşı apartmandan çekilmiş, ya böyle bir şey görseniz ne tepki verirsiniz? Gitsen kadına başlasan konuşmaya, kadın "Sana ne benim çocuğum" diyecek. İnsan daha da sinirlenecek ya.

Nasıl bir insan bu?

0|0
1|5

Erkekler Ne Diyor 5

• Bakanlığa sanaldan dilekçe yazalım, ehliyet vermeden evlenilmesin ve ayrı olaraktan çocuk yapmasınlar. Toplum bunlar gibi insanlar yüzünden rahatsızlık çekmesi mi lazım. :)))) Toplum içerisine girmekten korkar oldum.

1|0
    0|0
  • geçende arabanın arkasına bağlayıp süründüren vardı vicdansızlık

1|0
    0|0
    • 22gün

Evet hatırlıyorum. O insan değil zaten. Düşmanının çocuğuna yapamaz onu bir insan.

• annem küçükken bize tuvalet cezasi verirdi. ama simdiki anneler bayağı ileri gidiyor gözü dönüp vahşi birine dönüşüyor

1|0
    0|0
  • Sanane benim çocuğum der ama bir gün devlet eliyle çocuğu alırlar.

Bu tür insanlar hep var. Allah akıl fikir versin.

1|0
    0|0
  • Günaydın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ruhu hasta bu insanların.

1|0
    0|0
Yükleniyor...