Neyin kafasini yasiyorsunuz?

Soylr bir bakiyorumda. her kapinin önünde son model 2_3 araba var babanin ayri annenin ayri ogulun ayri. herkesin ozel araci var ama benzin parasindan sikayet eder olmusuz hayirdir bilader neyin kafasi bu. ekonomik krizmiş enflasyonmus pek kimseyi vurmusa benzemiyor

Güncellemeler:
25gün ...

0|0
0|12

Erkekler Ne Diyor 12

• Ne gariptir ki bu şikayetlerle garibanın azı çoğalacak yere, o arabaları olanların arabaları artıyor. Şimdi anlaşılamaz ama bazı insanlar bunun için savaş veriyor, bu Paranın yönetimi, para yönetimi değildir, Emperyalzm bu olan şey, paranın insanı yönetmesi, toplumun kanayan ve kanaması durmayan yarası. İnsanların bu yarasından geçinen asalaklar da bu durum dahası. Emperialzm denilen şey çağımızın dini olmuş, varlık arttıkça muhtaçlaşmak bu felsefenin ana konusudur.

1|0
    0|0
    • 25gün

Ne guzel dedin. fakir cok sukur halime derken varlikli olanlar sikayetci bu tür seylerden.

• Evet katılıyorum. Araba nasıl alıyorlar ki lan?

1|0
    0|0
    • 25gün

Di mi ya arabayi alan bir zahmet benzinini de koysunn.

• Amcamda o tiplerden trilyonluk ama hala son model arabasına benzin alırken benden borç ister :D Bunlar srfsiz srfsiz..

1|0
    0|0
  • Var mi araban?

1|0
    0|0
    • 25gün

Var veya yok. senin var mi.

• 25gün

Sacmaliyorsun örnek verdim sadece . bunu 200 dedim diye 200 le sinirlandirma. Yani rakama odaklandin direk

• 25gün

Reel örnek verdiğine eminim. 200 lirayı yakıt için çok bulmuş gibi mesela... Ama önemli değil, gönlün olsun örnek verdiğini varsayalım. Asıl cevabı "hep 50 liralık alırım" mantığına vermiştin zaten :)

• Nerde yaşıyosun etilerde mi biz yıllık vergisini ödeyemeyiz arabanın

1|0
    0|0
    • 25gün

Oduyorlar catir catir. ama sorsan sürünuyorlar. herkes mna kodugumun ayfonu derdine düsmus nasil aliyo lan o zman insanlar bunlari.3 bin lira nerdeyse. en fakirinde bile var.

• 25gün

Şükürsüzlük yapiyim diyorsun ama. gene d3 cok sükur bir sekilde yasiyoruz ha elbette daha iyisi olsun isterim. ama ac yatan insanlar var yeryüzunde. şükür halimize ki icinde yasadigimiz bir evimiz bir tas yemegimiz var.

• 25gün

Şükür etmek ayrı hak aramak ayrı allaha şükret hakkını da ara

• araba değilde Motor Aşktır ❤

1|0
    0|0
    • 25gün

Ne alaka kanka konuyla 😀

• 25gün

Kendim Araba Tamircisiyim Kanka 😀, Sorun Yok Suanlik 😀

• 25gün

Kendi devrelerinden bahsediyorum kanka. ha anladiysan sorun yok. selametle 😀

• Yav he he

1|1
    0|0
  • onlar hala aç işte doymamış pahalı araba alırlar 1000 tl onlar için çok paradır birde her şeyden şikayet etmeleri yok mu boğazlayasım geliyor öyle insanlaro

0|0
    0|0
  • hayırdır bilader :D :D hahahah

1|0
    0|0
  • Paranın kafasını yaşıyor neyin olcak

0|0
    0|0
  • Valla alkolün kafasını yaşarım başkada kafa yaşamıyorum

0|0
    0|0
  • hiçbirşeyin