Çok sevdiğim iyi neyitini bildiğim bir arkadaşım bana şakayla karışık hakaret ediyor?

Sevdiğim oğlanın yanında senin onkoca burnunu kırarım dedi yalnızken khpe falan diyor çok rahatsız oluyorum insanlarla bu mesafeyi nadıl koruyabilirim?

0|1
6|4

Erkekler Ne Diyor 4

• Sizin tepki vermenizi isteyebilir, bu tepkiyi beklediğini tahmin edebiliyorum, siz bu hataya düşmeyip sessiz kalarak onun etkisinin bitmesini bekleyin ve zamanı geldiğinde bunu ona anlatın, elbetteki bu zamanla karşılaşacaksınız.

0|0
    0|0
  • Bundan hoşlanmadığını tatlı dille söyleyerek 😉

0|0
    0|0
  • Tepkini koymszsan öyle olur

0|0
    0|0
  • O mesafeyi dostluğun başında koymak gerekiyor sonradan ise zor oluyor. Yapman gereken karşına alıp düzgün biçimde uyarmak. Yine devam ederse ya da uyarı esnasında bile seni kaile almaz cıvıklıklar yaparsa arkadaşlığı bitirmen senin menfaatine olucaktır zira o kişiden sana hiç bir zaman hayır gelmiycektir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Sert bir şekilde uyar çıkar hayatından o sana köstek oluyor belli ki çocuğa göz koymuş ya

0|0
    0|0
    • 20gün

Yok öyle bir şey biliyorum ama böyle birden herkesin içinde bağırması falan rahatsız ediyor

• 20gün

Çıkar işte hayatından. Arkadaşlar birbirlerine böyle şey yapmaz.

• benim arkadaşım da o. r. ospucum diyo söyledim rahatsız olduğumu tamam dedi

0|0
    0|0
  • Agzini burnunu kir bence

0|0
    0|0
  • İlk önce bir kenara çek ben senin bu hareketlerinden hiç hoşlanmıyorum ya söylemezsin yapmazsın ya da aramızda bir mesafe olur anlamadı mı Sert bir tepki ver

0|1
    0|0
  • İyi niyetli olduğuna emin misin? kahpe nedir ya sende şakayla karışık ana bacı söv o zaman

0|0
    0|0
  • Ben olsam bidaha konuşmam ya o ne öyle

0|0
    0|0
Yükleniyor...