Dost sandıklarım?

Şimdi sınıfa yeni bir oğlan gelmişti arkadaşlarımdan şeyma onun oturacağı benim sırama oturunca " Ceyda sen bir git ya" dedi ben de gittim ama konuşmaya devam ettim Sonra gülistan diye bir arkadaşım var sıra arkadaşım ona dedim ki şaka olarak matematikci niye geçirsin ki geçireceği kişiler belli sonra o da bana dedi ki edebiyatta benden bakıp söylemesini biliyorsun birşey demedim bundan önce de bana bir sürü laf söylediler alınmadım
Sonraki gün bana küsmüşler benim haberim yok canım sıkkındı geçtim arkaya oturdum küstügünü duyunca gidip özür diledim tınlamadı ben bir gün Boyunca agladım yanıma gelmediler bırakın yanıma gelmeyi ben ağlarken gözümün içine baka baka kahkaha attılar ondan sonra bana mesaj atmışlar hem suçlusun hem güçlüsün diye

Sizce haklılar mı?

0|0
3|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 3

• sn haklısın aynı durumu yaşadım sana tavsiyem metin ol ağlama en zor günlerini tek başına atlattiysan sonrasında kimseye eyvallah In olmaz

0|0
    0|0
  • Dost olsalar yapmazlar, evet dost sanmissin. sende onlari takma baskalariyla samimi ol. ilerde zaten birbirinizin adini bile unutacaksiniz

0|0
    0|0
  • yuzde 99 ergensiniz ve onlar senin arkadasin fostun degiller. sen yalniz kalmamak icin ya da safligindan onlarin yanina gidiyotsun ama uanlis yapiyorsun onlarla konusma muhattap olma onlar dusmandan daha. beterler arkadas bu degildir unutma

0|0
    0|0
Yükleniyor...