Manzara izlemeyi sever misiniz?

İnsanlar oturup boş boş manzara izlemekten ne anlıyor cidden bilmiyorum.

Bugünkü ayı 5 dakikadan uzun süre izleyemediğim için sevgilim tarafından öküz ilan edildim...

0|0
18|7

Erkekler Ne Diyor 7

• Severim

0|0
    0|0
  • Asla izlemem. Öküzlükse, öküzüm =) Ne var yani oturup aya bakacak? Ay bize göz mü kırpacak? =) Hiç gerek yok öyle şeylere... Bir tek denize bakarım, o da kafam dalgın olduğunda zaten. Denize bakmak hikaye, kafa şahane ^^

0|0
    0|0
  • ben denizi izlemeyi severim

0|0
    0|0
  • bazen

0|0
    0|0
  • Olamaz

0|0
    0|0
  • sen tanrının yarattığı su doğanın güzelliğini goremeyecek kadar öküzsün

1|0
    0|0
  • Sadece sen degil sevgilinde oyle bugunku super dolunay gece 2 ile 4.30 arasinda gorulecek siz neye bakiyorsunuz ki.

1|0
    0|0
    • 21gün

2-4.30 arası en yakın hali olacak. Şimdi de normal dolunaylardan büyük görünüyor kdhsks

Kızlar Ne Diyor 18

• 😂hadi canım manzaraya bağlı ben de ay ı çok izlemicem galiba başım ağrıyor gökyüzüne bakınca

0|0
    0|0
  • birinin guzel buldugu goruntu, manzara vs bir baskasina guzel gelmeyebilir.. ve insanlar guzel bir manzaraya baktigini hissetiginde guzel hayaller kurmaya baslar o yuzden insanlar kendini orda hissetigi guzel hayaller kurdugu manzarayi izlemeyi seviyor bence=]

0|0
    0|0
  • Bazı ortamlarda huzur bulunca insan huzur veren yere ya da nesneye bakar niye bu kadar anlaşılmaz geldi ki?

0|0
    0|0
  • Vaktim var ve dinlenmeye ihtiyacim varsa manzarasi güzel, sessiz sakin bir yere oturur kafa dinlerim.

0|0
    0|0
  • bazen severim genelde denizi izlemek cok guzel

0|0
    0|0
  • İzlerim manzara ve çok huzurlu hissettirir bana doğal bir güzelliği seyretmek 😍😊

0|0
    0|0
  • Boş boş bakmıyodur bakan, hayaller kuruyodur, huzur doluyodur içi.

0|1
    0|0
  • Bulsam izlerim. Ay süpermiymiş neymiş bakayım dedim. Binalardan göremedim.

0|0
    0|0
  • Çok severim sık sık yaparım da

0|0
    0|0
  • Saatlerce kilitlenmem ama durup o güzelliğin ayrıntılarına bakarım bir süre

0|0
    0|0
  • Huzur

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • Sakinlik

0|0
    0|0
  • Manzara izleyince herşeyi unutur insan oysa huzur verir ben en çok karadeniz manzaralarını severim yüksek tepelerden vadilerin yayaların sisli dumanlar içinden akan nehirleri seyretmeyi çok severim aklıma geldikçe huzurla doldum şu anda bile ☺☺

0|0
    0|0
  • Gokyuzunu gece izlemeyi cok severim

0|0
    0|0
  • Harbi kadın odunsun kardeşim

0|0
    0|0
  • çok severim

0|0
    0|0
  • Cok severm