Acaba gerçekten kuzenim olma ihtimali nedir (uzun zamandır ilk defa ciddi soru soruyorum gelin lütfen) ?

Facebook'ta bir kız görmüştüm soyadımız aynı olan. Baktım 2 de ortak arkadaş var alla alla dedim çok da güzel kızmış ekleyeyim akrabam mı acaba dedim ekledim sonra ortak arkadaşlara baktım ki facebook gruplarından tanıdığım 2 kişi. Neyse dedim geri çekmeyeyim isteği zaten gömdermişim. Baya da zaman geçti. Doğum günümde (2 ay 1 gün önce 😄) doğum günün kutlu olsun kuzen diye mesaj atmıştı profilime. Sağ ol kuzen falan dedim bem de. Şimdi instagramdan afiyet olsun kuzi dedim o da teşekkür ederim kuzen dedi. Acaba yanlışlıkla tanımadığım akrabamı mı buldum 😄

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• Facebook olmasa kuzenler nasıl tanışacaktı 😂

0|0
    0|0
    • 22gün

Ya kuzen diyo bana acaba ben onu tanımıyorum da o beni tanıyor mu
      Yoksa akrabalarını tanımayan bir kız mı :D

• 19gün

Eig teşekkürler

• 18gün

Rica ederim :)

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Ahahah sorsana ne kıvranıorsun ama söyle bır gercek var benim bulındugum yerdede senın soyısmın yaygın yanı yerlılerınden benm akrabalardan bı tarafta yanı soyısım benzerlıgı olabılır :/ Ama sormakta fayda var hrm sohbet acmıs olursunuz kuzen olmasanızda arkadas olursunuz :)

0|0
    0|0
  • Annene babana bir sor :)) beni de kuzenim eklemisti kabul etmemistim sonra ogrendim kuzenim oldugunu :))

0|0
    0|0
    • 21gün

😄😄 iyiymiş
      Yok konuştum kızla şakalaşıyormuş ben de şakasına sormuşum gibi davrandım 😄

• Hahahah olaya bak😂😂 kesin kuzenindir

0|0
    0|0
  • Bilemedim simdi kuzen.. :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...