Cumhurbaşkanı Sayin Recep Tayyip Erdoğan'ın bu sözleri hakkında ne düsünüyorsunuz?

Sizce dogrumu? Nedir bu cobanligin felsefesi?

http://i.hizliresim.com/R1LDnj.png

Güncellemeler:
24gün (!) :D

0|1
9|15

En İyi Erkek Görüşü

• haklı herkes koyunlara bakamaz makarnası var kömürü var :D

5|1
    0|2

En İyi Kız Görüşü

• Valla açık açık seçmenine koyun dedi kendine de çoban. Lütfen biz size koyun deyince kızmayın ak arkadaşlar 🙏

2|0
    2|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Çoban olmak kolay değil, insanın başına taş düşmeye gelsin, bir taş nelere sebep verebiliyor, neydim ne oldum demeli. Tanrı yardımcımız ve yardımcıları olsun. Adamlık ve erlik, sıfatıyla çıka gelseydi hepimiz onları tanırdık ama bu böyle olmadığı için işimiz zor. Milletimiz oyuna gelir de oynattı mı da adamı iyi oynatır.

2|0
    0|0
  • Allah, din, iman tekerlemesi ile koyunlarını otlatan, yeri geldiğinde zıplatan ve yeri geldiğinde de kesip parçalayan bir çoban işte...

2|0
    0|0
  • Aslını inkar eden cingenedir.

3|0
    0|0
  • biz desek küçümsüyorsunuz derler... nereniz büyük ezikler

2|0
    0|0
  • Koyunlara öyle bir kaval çal ki tuz yalasada su içmeden dereden geçir bu oluyor

2|1
    0|1
  • Siz de koyunsunuz demiş.

1|1
    0|1
  • Sevmem kendisini ama doğru diyor

1|0
    0|0
  • mütevazi bir ınsan katılıyorum cohu peygamberde cobanlık yapmıştır doğayı ıyı tanıma amaclı

1|0
    0|0
  • bir insan koyun güttüğünü bu kadar güzel anlatamazdı. sjsjsnsnsnsbdbsnskan.

2|0
    0|0
  • Her koyun sürüsünün bir çobanı vardır 👍👍

1|1
    0|1
  • Yine her zaman ki gibi on numara konuştu Reis :)

2|1
    2|1
  • Cobanlik guzeldir

1|0
    0|0
  • Bu çobanla köylü ile benim oyum bir mi diyenler için söylenmiş onları aşağılayanlar için söylenmiş bir söz diye düşünüyorum

1|0
    0|0
    • 24gün

Ahahhahahhahahhah

• 24gün

Tabi evet oyledir kesin

• 24gün

Art niyetli düşünmüyorum siz herşey de art niyet arıyorsunuz

• Reis adamdir dunya lider her lafi dogrudur

1|0
    2|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Abdullah b. Ömer (ra)'in naklettiği bir hadiste Allah Rasûlu şöyle buyurdular: "Hepiniz çobansınız ve hepiniz elinizin altındakilerden sorumlusunuz. Yönetici bir çobandır. Erkek, aile halkının çobanıdır. Kadın, kocasının evi ve çocukları için çobandır. Hepiniz çobansınız ve hepiniz çobanlık yaptıklarınızdan sorumlusunuz." (Buharî, Nikah, 91)
    Bunu kastetmistir😊

1|0
    1|0
  • Dindar bir adam olduğuna göre söylemiş ola bilir. Genelde Peygamberlerin çoğu çoban olmuşlar gençliklerinde. Belkide buradan yola çıkarak söylemiş

1|0
    1|0
  • koyunları yönetmek zor diyo

2|1
    2|1
  • Koyunsunuz diyor yani

2|0
    0|0
  • Çoban tabi peşinde bir sürü koyun var.

1|0
    0|0
  • Ben tayyip erdogani destekliyorum her bir lafa bakilirsa önce kendimize bakalim kardesim.. .

1|0
    0|0
  • o adam ne söylerse doğrudur 👌👌

1|0
    2|0
  • Hayırlısı

1|0
    1|0
Yükleniyor...