Artık aska inancim da kalmadı , Kiz cinsi aski neden hak etmez?

Artık aska inancim da kalmadı , Kiz cinsi aski neden hak etmez? Genelleme yapma diyecekler görüş atmasin hepiniz aynısınız. Cesitli bahanelerle her erkeği yiptattiniz sizle ilgilenmesi sizin icin göz yasi akitmasinin hiç mi değeri yok.

0|0
3|3

Kızlar Ne Diyor 3

• erkeklerde öyle malesef. bence bunun cınsıyetı yok

0|0
    0|0
  • İyi insanlar karsilasmiyor galiba. ya bayan kötü ya da erkek

0|0
    0|0
  • Ben kimseyi yıpratmadım. Şimdiye kadar beni seven olmadı. Sevgilim olmadı. Kimi sevsem benim dostum dediğim ya kuzen dediğim kişiye asıldı. Dış görünüşüm kötü olmadığı halde hiç bir erkek tarafından sevilmedim hep bana başka gözle baktılar. Bu yüzden kendimden tiksiyorum ve aşık olsam da şüphe duyuyorum karşımdakinden.

0|0
    0|0
    • 25gün

hastasin sen

• 25gün

Saçmalama. Aynı durumu yaşasan sende benim gibi olurdun. Hiç sevdiğin bir kişinin senin önünde bir başka birini sevdiğini söylese. Ve bunu söylerken sırf senin tepkini öğrenmek için sırf senin canını yaksa nasıl bir his biliyor musun?

• 25gün

Ben az sey yasamadim

Erkekler Ne Diyor 3

• Kız diye bir cins yok ama dişi diye bir cinsiyet var

0|0
    0|0
  • Kızla arkadaş olursun dersin bu kız çok iyi kalpli temiz bir kız zamanla aşık da olursun açılırsın o çok iyi kalpli dediğin kız seni elinde fırıldak gibi döndürür sevmese bile sana küçük umutlar vererek peşinde tutar sende salak gibi inanırsın kızın seni sevmeye başladığı bir adım atarsın kız tüm adımlarını geri çeker. Kızların %99 u böyle tabi reddettikten sonra doğru olarak suratımıza bile bakmayanlara lafım yok.

0|0
    0|0
  • Yürü be çol haklısın bunların hepsi kaşşar

0|0
    0|0
Yükleniyor...