Sevdiğim insana ait olan birsey kaybettim. Ne yapabilirim?

Hoşlandığım kişiye ait olan bir cakmak kaybettim bütün gün surat yaptı. Bana ayar oldugunu yuzune gorunmemem gerektigini soyledi. Kendimi cok kotu istiyorum sizce yapabilecegim birsey varmi?

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Ya kaybetmiş olabilirsin bunda kötü bir şey yok, hani gidip çöpe atsan anlarımda istemeyerek olan bir şey yüzünden böyle suçlanmak biraz saçma.

0|0
    0|0
    • Sanırım onun icin degerli özürdilememe bile izin vermiyor isin kotusu ayni isyerindeyiz ve ben ne yapacagimi bilmiyorum

• Tabii burda sorun onun için değerli bir şey olması (maddi yönden olmasada). O zaman daha zor bak. En son nerdeydi hatırlayabiliyor musun?

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 1

• Aynı çakmağı git al

0|0
    0|0
    • Aldim hemde 4 tane ama anlar yeni aldigimi sanirim aramizdaki tum bag bitti cunku hic buladar sinirlenmemisti kaybedermiyim sence onj :(

• Sevgilim degil neyse oyle yapicam artik

• Yani böyle yap

Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 1

• git aynı şeyi al.

0|0
    0|0
    • Bende öyle düşündüm ama anlar korkuyorum cokta kotu davrandi bana ama yapacak biseyim yok sanirsam

• Yok degil ona onu sevdigimi soylemistim o zamandan beri baya mesafeli nerdeyse hic konusmuyor simdide bu cakmak meselesi cikti hayatimda hic sigara icmeyen ben kendimi tiryaki yapicam canim aciyor ya

• Sacmalama be sevmesse sevmesin daha iyileri çıkar elbet ben açıklamada bulundum senin ona hesoa verme durumun yok zorunda değilsin bir kere soylemen yeterli

Yükleniyor...