Sevdiğim insana ait olan birsey kaybettim. Ne yapabilirim?

Hoşlandığım kişiye ait olan bir cakmak kaybettim bütün gün surat yaptı. Bana ayar oldugunu yuzune gorunmemem gerektigini soyledi. Kendimi cok kotu istiyorum sizce yapabilecegim birsey varmi?

0|0
2|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Ya kaybetmiş olabilirsin bunda kötü bir şey yok, hani gidip çöpe atsan anlarımda istemeyerek olan bir şey yüzünden böyle suçlanmak biraz saçma.

0|0
    0|0
    • 19gün

Sanırım onun icin degerli özürdilememe bile izin vermiyor isin kotusu ayni isyerindeyiz ve ben ne yapacagimi bilmiyorum

• 19gün

Tabii burda sorun onun için değerli bir şey olması (maddi yönden olmasada). O zaman daha zor bak. En son nerdeydi hatırlayabiliyor musun?

• Aynı çakmağı git al

0|0
    0|0
    • 19gün

Aldim hemde 4 tane ama anlar yeni aldigimi sanirim aramizdaki tum bag bitti cunku hic buladar sinirlenmemisti kaybedermiyim sence onj :(

• 19gün

Sevgilim degil neyse oyle yapicam artik

• 19gün

Yani böyle yap

Kızlar Ne Diyor 2

• Bu mudur yani yanu altı üstü çakmak

0|0
    0|0
  • git aynı şeyi al.

0|0
    0|0
    • 19gün

Bende öyle düşündüm ama anlar korkuyorum cokta kotu davrandi bana ama yapacak biseyim yok sanirsam

• 19gün

Yok degil ona onu sevdigimi soylemistim o zamandan beri baya mesafeli nerdeyse hic konusmuyor simdide bu cakmak meselesi cikti hayatimda hic sigara icmeyen ben kendimi tiryaki yapicam canim aciyor ya

• 19gün

Sacmalama be sevmesse sevmesin daha iyileri çıkar elbet ben açıklamada bulundum senin ona hesoa verme durumun yok zorunda değilsin bir kere soylemen yeterli

Yükleniyor...