Sokakta tuvaletini yapana denk geldiniz mi?

Daha önce dışarda sokakta bağda bahçede yolda caddede duvar dibinde ağaç kenarında tuvaletini yapan birine denk geldiniz mi? Ne hissettiniz? (:

0|0
1|7

Kızlar Ne Diyor 1

• arabayla giderken kırmızı ışık yandı tam soldayim ortadaki yol ayıran çimler adını bilemedim şimdi kafayı bir çevirdim tam önümdeydi ama sanırım deliydi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Aslında olması gerek şey tam olarak budur, ağaç kenar ve dibine işemek bir insan hayalini kurması gereken en büyük arzudur. Toprağa işemek benim en büyük arzum. :P Çok abartmadan girelim.

0|0
    0|0
  • o değilde bizim apartmandaki saksıya işeyip güzelim çiçeğin solmasina neden olan 7 numara süleyman abi selamlar burdan

1|0
    0|0
  • sokak partisinde açık tuvaletler vardı. yani erkek tuvaletlerinde olanlar var ya ismi aklıma gelmedi onu sokağa koyduğunu düşün :D

0|0
    0|0
  • bir tane deli kadın vardı mahallenin ortasında s*çardı sürekli ama şimdi hiç görmüyorum öldü heralde..

0|0
    0|0
    • 26gün

ahahahha nasıl anlatsana

• 26gün

ışte daha iyi bu hahahhahah ulan ne güldüm ya hahahha

• 26gün

bide deli türbanlı sdajasdja :D

• Cok zorda isem acimam 😁

0|0
    0|0
  • napican

0|0
    0|0
  • askerde çocuğun biri gazinonun yanındaki ağacın dibine işerken yakalanmış :) çavuşlar ictimada arkadaşlar ben gazinonun yanındaki çam ağacının dibine işedim sizde gelin benim ağzıma işeyin diye bağırtmışlardı :D :D :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...