Neden cinsel açlığın Afrikasıdır Türkiye denir?

Soruyu yüzeysel soruyorum bu yüzden toplum&sosyal ilişkilerde.

İnsanları sanal ortamda tanımadığı kişilere bile absürt fotoğraflar atacak kıvama getiren yokluğun ana sebebi, yani çıban başı olan konu nedir?

Bu ciddi bir konudur, sanal ortamda bu tip davranışlar yapmak ile dışarıda taciz/ tecavüz suçu işlemek arasında pek bir fark yoktur.

0|0
5|10

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• bizim ülkemizde insanlar Gelenekci muhafazakâr inanmıyor ama inanıyor gibi görünüyor. Bir yandan toplum dayatmasıyla kendini bastırıyor ama durumuda içselleştiremedigi için her fırsatta patlak veriyor. Durum bence bu sıkışıkliktan kaynaklanıyor

1|1
    0|0
  • Öyle çünkü

0|1
    0|0
  • Sen bir Kanada'ya yurt dışına gel. Görürsün cinsel açlık neresiymiş... Amerikalılar çok sapık tek dertleri ilişki...

1|1
    0|0
    • 20gün

Tamamda bunun kaynağı ne, neden böyle?

• 20gün

Yahu tamam erkekler böyle falan neyse, ama erkekleri böyle yapan nedir? .

• 20gün

Hepsi değil ki... O bahsettiğin erkekleri böyle yapan şey o küçük zihinlerinin yatak odasından çıkamamasıdır. İradelerine yenik düşmeleridir.

• bir şey ne kadar yasaksa o kadar çekici gelir ve insanlar artık bunu günah olarak görmüyor bence yani müslümanlar ama lafta. Arkadaşın dediği gibi diğer müslüman ülkelerinde de bu böyle bence.

0|2
    0|0
    • 20gün

Yani sorun din üzerinden mi başlıyor

• 20gün

Bilmiyorum genelleme yapmak istemem kişiden kişiye değişir ama bu yeni olaylarda çocuklara tecavüz eden sapıkların hepsi müslümanım diye gezinen insanlar.

• 20gün

Çok ilginç evet.

Erkekler Ne Diyor 10

• kardeş bizde bir kültür var ayıp kavramı var farklı bir ülkede bir kadına direkt olarak ilişki teklif etsen en fazla cevap vermez burada dayak yersin ki olması gereken budur he ayrıca burada kıtlık afrika diye birşey yok sadece yanaşmak istediğin kadına yanaşma şeklinle alakalı kısacası CEHALET yolada geçen bir kadına ''vay anam taş gibisin'' desen ağzına mıçar fakat aynı kadına utana sıkıla ''pardon cidden çok şıksınız çevrenize saçtığınız ışıktan dolayı teşekkür ederim'' deseniz gülümser belkide teşekkür eder ;)

0|1
    1|0
    • 20gün

Başkan sen biraz elde etme meselesine değinmişsin, güzelde söylemişsin.
      Ama sormak istediğim şey biraz şöyle, Cinsellik ülke gündeminde neden bu kadar yoğun, bayanlar neden bazı erkeklere abaza diye hitap ediyor, taciz tecavüz neden bu kadar yoğun gibi sorulardı.

• 20gün

abi bu çokk derin bir konu burada bunu cevaplamak evrenin bilinmezliğine cevap vermek gibi olmazmı :D ben insan tanıdım tecavüz fantezisi olan ben insan tanıdım gırtlağını sıkmadan orgazm olamayan :) çeşit çeşit insanların çeşit çeşit düşünceleri varken istekleri varken bu sorunlar asla bitmeyecek maalesef iç güdüsel deyip uzaklaşacağız bireysel olarak nekadar çabalarsak anca o başka hiiç birşey gelmeyecek elimizden

• 20gün

Evrenin bilinmezliği 👍 :D

• Toplumsal tabular insanları bu hale getiren. Din, bakirlik, bakirelik, ahlak saçmalığı vs vs bu tür konular. Sanal ortamda rahat hissediyorlar

0|1
    0|0
  • çünkü ülkemizde insanlar kafasi donunun içinde hayata bakıyor yaşamın %80 inin cinsellik olduğunu saniyor !

0|1
    0|0
  • bir cogu dinine bagli vermez bir kismida veriyor kariyerli ya da zenginlere eeee geri kalanida abaza yani buyuk cogunluk abaza o yüzden afrika misali oluyor:)

0|1
    0|0
    • 20gün

O zaman burdan, temel sorunun din olduğunu çıkarabilirmiyiz?

• 20gün

dinin geregini yapmakta en dogrusu sorun yasi gelmis insanlari evlendirmek en dogrusu

• Çünki toplum çok cahil ve yobaz burjivazi özentisi batı hastalığı vs amerika aşıklığı vs. Her b.. k var !

1|1
    0|0
  • Bunu sadece Türkiye'ye indirgemek saçma şu an biz bunları yazarken 4 saniyede bir ABD'de bir bayan tecavüze uğruyor. Tabi dünyanın her yerinde fark etmez bunun son bulması gerekmektedir. Bunun için evliliğin kolay hal alması gerek. Evliliğe teşvik edilmesi gerek. Erkekler manken gibi hatun aramayı bırakmalı. Kadınlarda zengin erkek.40 lira olmuş zina evlilik desen 40 bin lira (en düşük halini söylüyorum). Durum içler acısı..

0|0
    0|0
  • Kızlar erkeklere vermez erkeklerde köpek gibi peşlerinden koşar. Al sana koskaca ülkenin özeti ;)

0|1
    0|0
  • Afrikayı gördün mü ki bunu söylüyorsun... Alakası yok..

0|0
    1|0
    • 20gün

Afrikayı değil ülkem için kullanılan bir sözün sebebini soruyorum.

• 20gün

Bak sorguladığım şey şu, seks açlığı denilen şey neden var?
      He yine diyeceksenki ülkemiz son sıralarda, ben buradan seks açlığı normal bişey o zaman diye düşünürüm, ama değil!

• 20gün

İçgüdüsel bir durum. Üreme isteği kökeninden kaynaklanıyor. Hormonlar tetikliyor.

• Bunu söyleyene sorsana bir kac kisi sokak ortasinda mikmis ye bu görüşe sahip olmus denyo

0|0
    0|0
    • 20gün

Sıkça duyabilirsin bu sözü, tecavüz ve taciz olaylarını gördükçe bende katılmıyor değilim.

• Sadece Türkiye değil, diğer Müslüman devletlerde de bu geçerli.
    #İslamBaydı
    3.bp.blogspot.com/.../fdfd.jpg

0|1
    0|0
Yükleniyor...