Kızlarla konusan erkekler?

surekli kızlarla konuşan onlarla vaktini harcayan erkekler hakkında ne düşünüyorsunuz?

0|1
7|16

En İyi Erkek Görüşü

• Kız için aynısı sorulsa kaşar denilir. Erkek için söylenince vay helal adam gibi adam gibi yorumlar.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Olabilir. Bu illa kızın kötü yolda. Erkeğin kızı baştan çıkarmak için yaptığı bir hareket olarak algılanmamalı. Bazen olur ki bir erkek bir kadından daha iyi dert ortağı olur.

1|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• üniversiteye geldiğimde tanıştığım bir arkadaşım var ve 3 senedir sürekli onunla takılırım okulda falan. Erkeklerden kimseyle kafa dengi değilim kendi sınıfımdan. Yani kantinde otururken, gezmeye giderken, ders çalışırken veya herhangi bir şeyde yanımdadır bu arkadaş. Onunda sevgilisi var benimde, olmadığı zamanlarda ona karşı bir şey hissetmiyordum halen daha öyle. Yani kızlarla takılan diye bahsettiğiniz kişiyim sanırım. Okul dışında yurttan arkadaşlarla takılıyorum ama beni okulda tanıyanlar hep kızlarla takılıyor diye düşünüyordur. Çok kıskanılacak bir durum değil inanın, benim acımdan sadece kafa yapımın uyuştuğu herkes gibi bir insan. Yani bu başlığı görene kadar bu farkındalıkta bile değildim. Kız veya erkek arkadaş değil, sadece arkadaş.

1|0
    0|0
    • 22gün

ya 1 veya 2 kız arkadastan değil de kızlar topluluguyla takılan onlar gibi davranan erkeklerden bahsetmek istedim

• 22gün

zaten dolaylı olarak o arkadaşımın yanında olduğumdan bir kız grubunun içine düşmüş oluyorum , onun çevresi benim cevrem oluyor.

• Bir şey düşünmüyorum

1|0
    0|0
  • Aradaki mesafeyi seviyeyi koruyabiliyosa karsi cinsle anlasmak zordur bunuda basarabiliyosa arkadasca konusuyosa helal olsun derim. Her konustugu kizdan bir beklentisi cikari varsa da gevsek derim.

1|0
    0|0
  • avını yakından tanıyıp ona göre hareket eden avcıdır ya da pislik içinde yaşayan erkekler yerine temiz bakımlı sekste doyumsuz elit kadınlarla vakit geçirmeyi seviyor

1|0
    0|0
  • Capkin olduklarini dusunuyorum ya da araniyor kafasina uygun birisini istiyordur

1|0
    0|0
  • dengesiz hareketler

1|0
    0|0
  • sordum soruyu koydumboruyu diye bir tabir var ondan işte :D

1|0
    0|0
  • Adam gibi adamlar

1|1
    0|0
  • Hayat onlara güzel erkekler arasında arkadaşım denir onlara 😂

1|0
    0|0
  • güzel soru.. cevapları takip ediyorum..:)

1|0
    0|0
  • Her kızla samimi olanlar genelde karaktersiz oluyor...

1|0
    0|0
  • Genelde züppe diyorlarda umursayan kim

1|0
    0|0
  • Gevşek :D

1|0
    0|0
  • eğer bunu olumlu kullanıyorsa süper bir yetenek ama yanıp herkesle takılma peşindeyse sıkıntı :)

1|1
    0|0
  • Hep nefret ettiğim fakat hep olmak istediğim tipler fakat olmuyor 🤔

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Playboy

1|0
    0|0
  • Çok iyi şeyler düşünmem 😊

1|0
    0|0
  • dogalarında var bu istemsiz yapıyorlar o yüzden kötü düşünmüyorum yani gayet normal

1|0
    0|0
  • İşim olmaz

1|0
    0|0
  • Iyi şeyler degil

1|0
    0|0
  • Nasıl olduğuna bağlı ama hoş değil

0|0
    0|0
Yükleniyor...