Burdan biriyle buluştunuzmu?

bir ciılgiınlik yapsammi?

0|2
3281

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• burda benim arkadasım olabilcek kimse yok hele sevgilim olabilcek kimse yok bana yavsıyanlarada hiç cevap vermiyorum ve vermedim ayrıca burda çok zekasız ve tuhaf kişilerde var heosini engelliyorum zaten hosuma gitmiyen bir yorum göriyim o kişileri bile anında engelleyip alanımdan uzaklastırıyorum hdpli olanları engelliyorum ayrıca bu uygulamadan çok sıkıldım hiçmi kimse mizatan anlamaz akranlarımıda bulamıyorum sıkıcı ve sıradan klişe sorular artık canımı sıkmaya ve zeka seviyemi düşürmeye başladı bu siteden oldukca sıkıldım

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 80

• Evet burdan 3 kişi ile görüştüm ama bunlar hemcinsimdi :) Nargile eşliğinde futbol muhabbeti güzel oldu kardşelerimle yok farklı amaçlar içinse iyi düşün derim.

0|0
    0|0
  • Ben buluştum, beni tenha yere götürecekti, sapık çıktı kız. Zor kaçtım.

0|0
    1|0
  • Iyi birisi olduguna guveniyorsan kesinlikle bulus. Sonucta sanalda bir yazismaniz tanismaniz var. Bir farki yoktur yani.

0|0
    1|0
  • şahsen buluşmadım ama buluşmak isterim yani ne var ki bunda burdan birisiyle gidip bişeyler içmekte kahve içip sohbet etmekte veya burası için değil herhangibir siteden ne fark eder ki. Tabularınızı yıkın bence, belki karşıdaki insandan yeni şeyler öğreneceksin ve güzel zamanlar geçireceksin

0|0
    0|0
  • Aklıbaşın da düzgün birisiyse buluş it köpek tarzı birisiyse uzak dur karşındaki hakkında bu kararı verirken duygularınla değil mantığınla hareket et buluşacaksan da insanların çok olduğu kalabalık bir ortamda buluş

0|1
    0|0
  • Buluşmadım

1|0
    0|0
  • Hayır, buluşmadım ama görüştüğüm biri var buradan. Yalnız bir oyun sayesinde 2 yıl sonra Şubat ayında bir kadın ile buluşmuştum ve onunla da hâlâ konuşuyorum.

0|0
    0|0
  • 1 hafta sonra;
    Burdan birisiyle buluştum, abazanin teki çıktı. Sakın buradakilere güvenmeyin kızlar.

0|0
    0|0
  • neden her kız karşı gelmiş anlamadım.. Bilmiyorum ama kalbim kırıldı yanı o kadar cani olamayız ya da o kadar kırıcı.. sanmıyorum bu kadar genelleme yapmayın bence

0|0
    0|0
  • 1 abimle tanışıp buluştuk

0|0
    0|0
  • Çılgınlık? Duyanda sabahlara kadar sevişecek sanar.

0|0
    0|0
  • Buluşmadım

0|0
    0|0
  • evet bir çok partnerim oldu.

0|0
    0|0
  • Hayır..

0|0
    0|0
  • Buluştum bikaç sefer :)