Eşek kadar adam babasından dayak yer mi?

En son 28 yaşımdayken evde kurbağa taklidi yapip virak diyerek halıda zıpladığım zaman babam dövmüştü beni. bu gün 34 yaşındayım yine dayak yedim.
işten ayrıldığımdan beri 8 ay oldu. ilk günler babamla kahvaltı yapıp sohbetler ediyorduk. bir müddet sonra o neşeli muhabbetler yerini derin sessizliklere bıraktı. Nihayet geçen hafta annem, bundan sonra evde yemek yemeyeceksin babandan kesin talimat var dediğinde bağlarımız tamamen koptu. Evde istenilmeyen adamdım artık. Babamın yanına gittiğimde Yahudi görmüş Filistinli gibi bakıyordu bana.
Artık yenen yemeklere katılmıyor geceleri buz dolabından domates alıp üzerine tuz dokuyor yiyordum. bir müddet sonra babam bir mini buz dolabı odasına aldı. Salam sucuk gibi kıymetli yiyecekler o dolapta muhafaza ediliyordu. evde savaş şartları hüküm sürüyordu. Bazen kahveden erken gelip evde ses çıkarıyor beni uyandırmaya çalışıyordu. ben uyanınca küçük kardeşimi onların yatak odasındaki dolapta bir şeyler çalması için yolluyordum. Düşmanım küçük ajanı bir gün öğle saatlerinde yakaladı ve eşek sudan gelinceye kadar dövdü. Domatesi çok istiyorsa pazar dağıldıktan sonra gidip toplasın diye bağırdı isim vermeden. Ben üstüme hiç alınmadım.
Üç günlük açlıktan sonra düşmanın yatak odasına girdim. Domates almak için dolabı açtığım an kafama inen baston darbesiyle bağğaa vurma diye anırmaya başladım. beni yere yıktı. ulan senin yüzünden uyku uyuyamayacak mıyız biz, tembel g.. veren diye bağırarak beni dövdü. yarım saat sonrada hakkin rahmetine kavuştu. komşular gelip babamın başında ağlarken ben morarmış gözüm ve elimde bir domatesle duvar dibindeydim. herkes yeni aile reisi olarak beni gördüğü için güven veren bir konuşma yapmamı bundan sonra aileme sahip çıkacağımı belirtmemi bekliyordu. o an küçük kardeşimi yanıma çağırıp heybetli bir tavırla bak Fuat! Babamız öldü. Pepe falan izlemek yok bundan sonra, çalışıp hepimize bakacaksın dedim yedi yaşındaki kardeşime. Şimdi git bana tuz getir diyip koltuğa uzanıp açtım TV izledim.

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• o kadar olayın içinde gene sana domatesin kalması kadar üzücü değildi hiçbir şey

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• 18 yaşımdaydım babamdan para istemek zoruma gittiği için 5 yıldır memleketten ayrıyım kendi yolumu çizdim. Geç kalmışsın. Gurur yap artık sende biraz

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Hiç komik değil.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Çok gevşek adammışsın beeee hepsını okumadım da ilk 1 cümle yetti

1|0
    0|0
  • güzel bir hikaye olmuş. daha önce deneme yazmışmıydın.

0|0
    0|0
    • 23gün

Deneme derken?

• 23gün

Teşekkür ederim aslında tazı daha açık ve uzun burada yazım hakkı 2000 karakterle sınırlı olduğunda kesmek zorunda kaldım bir çok yeri

• 23gün

bence harika olmuş. dediğim gibi yazış şeklinden hikaye denemesi gibi gelmişti. bence üzerine gitmelisin.

• Tutmaz bu.

0|0
    0|0
Yükleniyor...