Hisleri kuvvetli olanlar şu durumu açıklar mısınız?

hisleri iyi olan biriyim ve bir şey yaşadım bir anlam veremedim belki sizden bir şeyler çıkar.
Bir süre önce deli gibi sevdiğim ve beklediğim biri vardı. Ondan başkasını düşünemiyordum bile ama içimde bir his-düşünce karışımı bir şey vardı. Onunla olmayacaktım başkası gelecekti ve onu sevecektim. Bu bana çok saçma gelmesede içimden böyle bir şey geçiyordu. Çok sonrada biriyle tanıştım ve arkadaş olduk. Ben yine diğerine aşıktım ama içimden geçen his - bu kişiyi seveceksin ve ilerde evleneceksin şeklindeydi- bu nsaçma bir düşünceydi ve komik geliyordu. Onu biraz daha tanıyınca ondan çok etkilendim ve aşık olduğum kişiyi unuttum, artık onu sevmiyorum. Yeni tanıştığım kişiden çok hoşlandım ve özlüyorum. Ama onunla irtibatım tamamen koptu ve hayatında biri var. Yani onu sevdiğimide bilmiyor anlıcanız beni sevmesini bırakın karşıma çıkması bile mucize gerektirir.
Böyle bir şey yaşadınız mı neydi ne oldu anlamadım

Güncellemeler:
26gün cevap yazmayın çözemiyorsunuz yanlış tahminler çıkıyor saolun yinede

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

• insan bazı şeyleri hisseder ben de bu kişiyle nişanlanacağını hissediyorum hatta bir kızınız olacak bilmiyorum hislerim bu

0|0
    0|0
    • 26gün

nasıl hissettin bacım hemen :) hiç bir irtibatım yok belkide evlenmiştir çoktan

Erkekler Ne Diyor 6

• duygularını hızlı yaşıyosun ayran gönüllüsün yani bir başkasoyla konuşsan bu konuştuğunuda unutursun sen

0|0
    0|0
    • 26gün

ayran gönüllü değilim aşık olduğum ilk kişiyi yaklaşık 3 yıl tek taraflı sevdim çok acı çekmeme rağmen kim ayran gönüllü?

• ne dedigini anladin mi ki denilenleri anlican

0|0
    0|0
  • Hikaye kitabının özeti gibi

0|0
    0|0
    • 26gün

anlamayan için öyle :)

• ya hisleriniz bile değişik

0|0
    0|0
    • 26gün

daha neler hissediyoruz bilmesen daha iyi

• Sen kafamda buyutmussun herşeyi başka birini bul gecer

0|0
    0|0
    • 26gün

yaşadığımı yazdım hisleriniz iyi midir

• 24gün

neden engelledin

• 24gün

korkacak birsey yokki

• kısa özet geçsen hiçbişey anlamadım?

0|0
    0|0
    • 26gün

boşver

• 25gün

bence tamamen senin anlatımında sıkıntı var.

• 25gün

yanılıyorsun

Kızlar Ne Diyor 1

• çekim yasası. Düşüncelerinle onu kendine çekmişsin. Sonra kendi düşüncenin önüne engel koymuşsun.

0|0
    0|0
    • 26gün

hiç bilmediğim birini kendime nasıl çekebilirim?

• 26gün

ama içimde bir his-düşünce karışımı bir şey vardı. Onunla olmayacaktım başkası gelecekti ve onu sevecektim. Bunu yazan sen değilmisin. Dediğim şey bu.

• 26gün

yazan benimde senin bahsettiğin çekim yasasıyla benim anlatmak istediğim başka

Yükleniyor...