Bu tarz kızlar hakkında görüş?

mesela bazı kızlar var sosyal mecrada tanıştıklarına numara vermezler bazıları var hemen numara verirler. Siz hemen numara verenler hakkında ya da diğerleri hakkında ne düşünüyosunuzz

0|0
10|17

Erkekler Ne Diyor 17

• Numara vermeyenler tabiki kendilerini koruma içgüdüsyle hareket ediyor ve bu devirde çok mantıklı bir durum. Numara verenler ise ya karşılarındakine çok çabuk güvenmiş ve sevmiştir ya da çoka cil erkeğe ihtiyacı vardır. Başka bir açıklama gelmiyor aklıma.

1|0
    0|0
  • Ya versin ne olcak bu kadar geri kafalı olan insanlardan gına geliyor site içi mesajlaşma yavaş whatsap Facebook messenger skyp birşeyler ver diyorum vermem diyor ozaman ben konuşmak istemiyorum diyorum ya konuşalım gitme diyor ben anlamadım bu Nasıl iş yedik numarasını

0|0
    0|0
  • Hoşlanmıştır ve onun sohbetini sevdiği için kaybetmek istemeyebilir. C2 de benimde başıma geldi ama ben numara vermiyorum çünkü akıllandım kızlarda bazen baş belası oluyor üzüyor beni

0|0
    0|0
  • Olumsuz dusunmem...

0|0
    0|0
  • vermeli

0|0
    0|0
  • Düşünmem üşenirim

0|0
    0|0
  • Yerine göre herşey değişir güven karşılandığı müddetçe herşey olabilir bence. Numara verene kötü vermeyene temiz diye kıyaslanmamalı

0|0
    0|0
  • Bisey dusunmuyotum. numara verince ne olurki yani

0|0
    0|0
  • Görüş sunmak için az bilgi.

0|0
    0|0
  • İlk günden daha numara almak saçma geliyor haliyle isteyende verende amacı bellidir

0|0
    0|0
  • bir şey düşünmem kendi tercihleri

0|0
    0|0
  • ortası yok mu

0|0
    0|0
  • Numara vermeyenler tehlikelidir ne yapacağı belli olmaz ama numara verenler daha samimi geliyor

0|0
    0|0
  • basit kız :)

0|0
    0|0
  • Numara versen ne vermesen be zaten konuşuyorsun

0|0
    0|0
  • Numara versen ne olur ki
    Bu saçmalık
    Sanal seks yapıyor ama numara vermiyor
    Gülüyorum

0|0
    0|0
  • Hemen verenler makbuldur kimse internetten eş aramaz çünkü numarayı vermiyosa muhtemelen hiç vermiceksin demektir boş adamlar ilgilenir anca

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Ben eğer güveniyosam veririm genelde hiçbir sıkıntıda çıkmadı zaten akıllı telefon kullanıyoruz bir numarayı engellemek aşırı derecede basit e numara dağıtma gibi bir durumda da ya hattının son iki sayısını değşştirirsin ya da savcılığa verirsin yani bence bir sıkıntı yok

0|0
    0|0
  • ya çok yalnızdır, ya da cidden sevilmeye ihtiyacı vardır
    ya da kudurmuştur

0|0
    0|0
  • Hemen verilmemeli guvenilir olduguna inandiysa verebilir

0|0
    0|0
  • Numara onun beni ilgilendirmezki? :-)

0|0
    0|0
  • numara kişiye özeldir. Benim 4 hattım var. Birini gereksiz insanlara veriyorum. En fazla onu veririm. Oda sanaldan olmaz.

0|0
    0|0
  • Ben vermem kimseye numara, verenin de kendi tercihidir saygı duyarım

0|1
    0|0
  • Ne farkeder sonucta verıyorsa :)

0|0
    0|0
  • Asla verme

0|0
    0|0
  • İsteyen istediğini verir.
    Abartmayın.

0|0
    0|0
  • Guvendiysem veririm. Bazilarina vermiyorm onlardan istiyorum ben ariyorum gizliden

0|0
    0|0
Yükleniyor...