Oda arkadaşım tam bir özenti. Çok gıcığıma gidiyor. Dövsem mi?

Bu yurda geldim geleli tıraş makinama kadar aynısını aldı gece kalkıp su içiyorum 5 dk sonra kalkıp su içiyor. Disari çıkıp kola cips alıyorum aynısını aliyor 1 haftadır konuşmuyoruz artık vuracam çocuğa

Güncellemeler:
19gün Gncll

1|0
17|13

Kızlar Ne Diyor 17

• Sakin ol, bence seni takip edilecek biri, olarak görüyor ve saygı duyuyor.

Bence kendinle gurur duymalısın. Seni kendine rol model seçmiş. Tamam bu sinir bozucu ama iyi yönleri var. Birine özenmek o kişinin önemli olduğunu gösterir.

0|1
    0|0
    • 21gün

Tatmin etti şahsen teşekkür ederim daha sabırlı olucam.

• 21gün

Rica ederim, belki de ilerleyen zamanlarda iyi arkadaş olursunuz kim bilir.

• 21gün

Umarım bir şeyler kazanır olgunluk adına belki o zaman oluruz..

• Aman sakin kal 😀Aranız bozulursa hele de aynı odada kalıyorsanız idare etmek daha da zor. Güzel bir dille rahatsız olduğun durumu açıklarsan hem aranız bozulmamış olur, hem de oda arkadaşını daha özenli ve dikkatli davranmaya teşvik etmiş olursun.

0|1
    0|0
    • 21gün

Aramız zaten bozuk 1 haftadır sinirliyim şimdi küçücük odada bana inat bazı hareketleri var çok sinir bozucu yani beni deniyor resmen. Burda parçalıcam kimsenin haberi olmıcak haberi yok çocuğun kendinde değil akli dengesi yok..

• 21gün

Hayırlı olsun o zaman şimdiden, gözün aydın 😀

• 21gün

Teşekkürler :)

• gerçekten sinir bozucu bir durum ama sen yinede sabret boşver sıkma canını demekki örnek alınıcak bir insansın karakterin oturup kalkman konuşman gayet düzgün bununla gurur duymalısın bence hem her zaman taklitler aslını yaşatır :)

0|1
    0|0
  • Allahim sonunda ayni benim derdimi yasayan biri seni cok iyi anlıyorum insan kavga etmemek icin zor tutuyor kendini. Sabret demek istiyorum.

0|2
    0|0
    • 21gün

Şimdi konuşmuyoruz konussak dicem sen geri. zekalimisin anlamadım dicem ama derim simdi ter bir şey der ağzına çarparim

• 21gün

Ben birakamadim bir türlü umarim mutlu olursun hayatında basarilar unutma buyuk insanlar kiskanilir

• 21gün

Teşekkür ederim sabırda karakterli insanlarda olur ki zor edinilir unutma.

• Bırak taklit etsin kıskanıyor demek ki, senin gibi olmaya çalışıyor :D gül geç dalgaya vur hatta belkş utanır

0|1
    0|0
    • 21gün

Dışarıdan görsen dersin ki hani iyi çocuğa benziyor temiz dersin. Ama tanışsan pişmanlığın daniskası

• Simdi sen ona vurursun o da sana vurur. özenti cocuk dikkat et 😀

1|1
    0|0
  • Enteresan

0|1
    0|0
  • Benimde calistigim yerde boyle biri vardi tıpatıp aynimdi.. Ben boyle insanlara fikirsiz diyorum. Baskalarinin fikrini kendi fikriymis gibi one sürüyor.

0|1
    0|0
    • 21gün

Yemin ederim cuk diye oturdu

• 21gün

Evet :) sende kendine dikkat et:)

• 21gün

Teşekkürler :)

• ay giciiikk

0|1
    0|0
  • ıyyyy haspamm

0|1
    0|0
  • Saplat bitane görsün gününü😒

0|1
    0|0
  • Arkadaşin gay olmasin? Bence döv hic durma

0|1
    0|1
  • Hahahaha cok iyi hahshd

0|0
    0|0
  • git kendini balkondan at o da peşinden gelsin :)

0|0
    0|0
  • Demek ki senin zevkine guveniyor. Tras makinesi braun mu?

0|0
    0|0
  • Agzini burnunu kir

0|0
    0|0
    • 21gün

Biraz daha sabrederim artık duruma göre dağıtırım sabırda bir yere kadar.

• Büyüyünce geçer takmayın böyle şeyleri

0|1
    0|0
    • 21gün

Yani bu olgunlukla karşılanacak bir durum değil dostum

Erkekler Ne Diyor 13

• Derdini sor kardeş.

0|1
    0|0
  • Döverim ben öylesini

0|1
    0|0
    • 21gün

İmkan vermiyorlar ki :)

• Belki bir sorunu falan vardır, psikolojiktir veya ne biliyim bir hastalığı falan vardır. Bu kadar üzerine gitme konuş cöz olayı.

0|0
    0|0
    • 21gün

Üstad bu çocuk zihinsel engelli olacakmış ama direkten dönmüş Allah belamı versin böyle bir geniş arsız rahat insan olamaz.1.90 boyunda biraz yakışıklı hard core egolu bir çocuk 17 yaşında daha böyle şey falan diyor. Kimseyle geçinemediği için şey diyor herkes beni kıskanıyor o yüzden benim ayarımda olamadıkları için kimseyle geçinemiyorum diyor. Bunla sohbetim varken bankaya gidemedim para istedim bundan 20 tl para bile değil dedim bankaya çıkınca vericem tamam yarın vericem dedi. Yarın sabah kız arkadaşımla cafeye gidicektik sabah istedim çocuğun dediği şey VERMEK ZORUNDAMIYIM ya kardeşim böyle bir şey yok adam akşam dedi ki vericem yarın dedi ben randevu ayarladım sabah dediki vermek zorundayım. be o... çocuğu seni akşamdan öyle demese randevu ayarlamıcam. Sabahın köründe merkez bankasına gittim 30 dk yol para çekmeye harbi psikopat o.. çocuğu

• 21gün

evet hasta olabilir asperger sendromundaki kişilerin tekrarlama hastalığı var

• :D ulan ne güzel be bu zamanları ileride çok ararsın tam kankalık çoçuk

0|1
    0|0
  • hhhahahhah tribe sokar adamı 👌👌

0|1
    0|0
  • Konuş, hayırdır sana de

0|1
    0|0
  • Sakın manitanı tanıştırma yoksa işin iyice b*ka sarar :))

0|0
    0|0
    • 21gün

Öyle bir durum imkansız :)

• Madem sen ne yapıyorsan onu yapıyor farklı bir şey yap o zaman ;)

0|0
    0|0
  • Cani çekiyor demek

0|0
    0|0
    • 21gün

Üstad herseyde aynısı çok cins oluyor

• hepsi manyak bunların 😜

0|0
    0|0
  • O da sana vurur işte devam eder

0|0
    0|0
    • 21gün

Hani dersin ya ben 1 tane vurayım sen 10 tane onun misali o bana 10 tane vursa ne yazar

• 21gün

Boş adam olduğun yazdıklarından belli klavye delikanlılığı yaparak hava mı atacaksın? Bak işine

• 19gün

Ya bir sg

• Kavga etmeyin sevişin

0|1
    0|0
    • 19gün

Sevişirseniz sorun çözülür

• sen onu döversen o da aynı şekil seni döver dikkat et: D

0|1
    0|0
    • 21gün

Ya birader çocuk vurmaya değmez inan