Türk kızları neden suratsız?

Nerde tek gezen bir kız görsem hele ki siyah giyinip kulaklık taktıysa James Bond gibi geziyor. Diğerleri de keza aynı.

Güncellemeler:
18gün James Bond'u aşağılamış oldum
18gün Ha birde siyahı

0|0
17|4

Kızlar Ne Diyor 17

• Siyah seven adam siyaha laf etmiş..

3|0
    0|0
  • Şu Türk kızlarıyla alıp veremediğiniz nedir arkadaş? Tamam ben de bazen eleştiri yaparım ama şu söylediğin de saçma olmuş. Tek başına yürüyen biri neden sırıtsın? Takmış kulaklığını soyutlamıs kendini sana ne ki? Gülse başka düşünürsünüz gülmese ayrı dert.

0|0
    0|0
  • Ne yapsın? Sırıtarak gezse deli dersiniz. Gülse kötü laflar atarsınız. Gülmese suratsız dersiniz. Bence siz ne yaptığınıza karar vermelisiniz. Diğerlerinin yaptığı şeyleri değil kendi yaptıklarınızı görmelisiniz!! İnsanların bir sıkıntısı derdi olabilir illa ki gülmek zorunda değil.

0|0
    0|0
  • türklükle alakası yok? sen angelina jolie den mi dogdun brad pitt in cocugumusun o tarza bakima bagli bisey

0|0
    0|0
  • Genelleme yapma. Türk kızlarıyla alıp veremediğin ne? Habire aşalıyorsunuz öteki ülkedeki kızlar çok mu mükemmel

1|0
    0|0
  • James Bond dedi ya :D ilahi :D

0|0
    0|0
  • Sırıtarak mı dolaşalım

1|0
    0|0
  • kimseyi eleştiremezsin kendin beş yıldız olmadan

1|0
    0|0
  • James Bond😅

0|0
    0|0
  • Boş boş millete mi gülelim?

0|0
    0|0
  • hahah :D

0|0
    0|0
  • Tek gezen bir insan neden siritarak yurusun ki 😊😊

0|0
    0|0
  • Turk erkekleri neden haddinden fazla havali?

0|0
    0|0
  • Ahahahahaha 😄

0|0
    0|0
  • Çok gulene de farklı şeyler söylersiniz. Önce kendinize ceki düzen verin

1|0
    0|0
  • siyahi sevmeyen insan ölsün be

0|0
    0|0
  • ben cok güleryüzlüyüm digerlerini bilmem 😂 kezolar öyle genelde

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Niye sen tek gezerken milletemi sırıtıyon?

4|0
    0|0
  • Ne olmasını bekliyodun ki kardeş

0|0
    0|0
  • Türk erkekleri sapık olunca haliyle öyle gezmeleri normal. Bizler onları öyle yaptık hatayı karşı cinste değil kendimizle aramalıyız. Suratsız olmaları gayet doğal

1|0
    0|0
  • Tek gezen kızları mı inceliyosun sen. Kılık kıyafeti, kulaklığı, yüzünde ki ifadesine kadar dikkatle inceliyorsan sende bir sorun var demektir

4|0
    0|0
Yükleniyor...