Sizce kerhaneler kapatılmalı mı? yoksa açılmalı mı?

soru yukarıda ciddi yorum yapın lütfen.

0|0
2|18

En İyi Kız Görüşü

• Kapatılsın. Uçkuruna sahip çıksın insanlar dicem. Ama öyle bişi olsa tecavüz %80 artar bunada eminim. Hatta öyle bişi olduktan sonra birde herkes bunla kendini savunup cezai indirim alır. Canım ülkem çok eşittir.

1|0
    0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdiki hatunlar kerhane ihtiyacını zaten azaltiyorlar kapatilsa da bizlik bişey yok. Koymaz kanka

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• kapatılmadığı halde ördeğe, damacanaya falan halleniyorlar.. bir de kapatılsa Allah Allah

0|3
    0|2
    • 23gün

Allahın sapıkları

• 22gün

Dostum aynı görüşteyiz

• 21gün

dost olmuşuz haberim yok lan ayıp valla 😃😃

Erkekler Ne Diyor 17

• Buna süleyman demirel cevap vermiş zaten https://pbs.twimg.com/media/BwZhGLbCUAI2wUz.jpg

2|1
    1|1
  • Keraneleri kapatalım da millet bizi mi s. ksin

0|2
    1|0
  • Açılıp kapanmasından çok standartlarıdır önemli olan. Çoluk çocuk hastalık kapacaklar o mikrop yuvası yerlerde.

0|0
    1|0
  • garıdamı sihmeyakk

1|1
    1|0
  • Süleyman Demirel'in ünlü bir sözüdür :)
    "Kerhaneleri kapatalımda millet bizi mi s! ks! n" diye :)

Haklıda yani devlet kontrolünde sağlık muayeneleri yapılan yerler olmalı. Kapatılması gerekse devlet açmaz bence böyle yerleri

0|0
    1|0
  • Kapatılmasın diyenlerin kadın olduğunu görünce diyorum ki ''bunlar harbi salak''

0|0
    1|0
  • Sayın Süleyman demireli saygıyla anıyoruz

0|0
    1|0
  • Demirel in bir sözü var kapatalimda millet bizim i sevsin

0|0
    1|0
  • Devlet kontorlunde saglik taramali bilgilendirilmeli yerler olmali. Boyle başıboş olmamali

0|0
    1|0
  • Sayısı arttırılsın yoksa toplum kudurur

0|0
    1|0
  • Gidenler düşünsün

0|0
    1|0
  • Kerhaneler kapatilmali. Dumankaya yeterli

0|0
    2|0
  • İlgilenmiyorum

0|0
    1|0
  • Acik kalsin, ama halk bilgilendirilsin onlarin zarari hakkinda. İnsanlar bilmiyorlar.

0|0
    1|0
  • Eski zamanda olsaydı (insanların sevişmeyi evlenmeden önce babalarından öğrendiği zamanlar) kapatılmalı derdim ama şimdiki durum açılmalarını ve artırılmalarını gerektiriyo

0|0
    1|0
  • acik olsun ya da taciz olaylari artar

0|0
    1|0
Yükleniyor...