Neden burası yalancı insanlarla dolu?

Cidden ego kasmıyorum ama zaten okul için hiç sevmediğim bir şehre geldim, telefonum kırıldı ben de ev arkadaşımla ortak kullandığım pcden buraya girip kafa dağıtıyorum. Bana mesaj yazan kişilere düzgün cevap veriyorum ama herkes daha fazla yüz vermeyince ya da başkasıyla yorumlaşınca vs hemen saçma triplere giriyor. Az önce sana yardım edeyim telefon yollayım diyen biri 1 hafta sonunda yollamıyorum senin hayranların şu bu varmış dedi pes artık yalancı dedim zar zor engelledim. Hala elim ayağım titriyor okuyor musunuz bilmem ama biz kızlar hassas varlıklarız lütfen kandırmayın bizi uçkurunuz ya da ego tatmininiz için kandırmayın o adamın da Allah belasını versin diyorum başka bir şey demiyorum.

0|3
10|47

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 46

• Rahatsız edenleri engelle gitsin ne uğraşıyorsun ayrıca burayı çok fazla ciddiye alma free takıl.

2|0
    0|0
  • Telefonun kırık olduğunu da neredeyse dağlara taşlara yazacan da neyse...

2|2
    1|0
  • Yalancı insanlar her yerde var..
    iyi insanlarda var, cok :)

1|0
    0|0
  • Haklısın çok sahte insanlar var.

1|0
    0|0
  • ne bekliyordun ki klavyeden atıp tutmak kolay :)

1|0
    0|0
  • %85 öyledir

1|0
    0|0
  • Çoluk çocukla özel muhabbete girersen, trip de yersin hakaret de, kimseyle muhattap olma, ben de rahatsızlık geçirdim gelip gidiyorum, kuzenim de burda, bayan kendisi ve ne mesajlar geliyor, kimse alınmasın ama kız görmemiş nerde ezik var burda
    sen kötüsün iyisin umrunda diil kimsenin, amaç belli

0|0
    0|0
  • Sanaldan ne bekliyorsun ki? Durust insan cok az cikar buradan

1|0
    0|0
  • Adam telefon yollasaydi dünyanın en iyi insanı olurdu değil mi?

0|1
    0|0
  • Bu sitede her tiple karşılaştım canına sıkana direk engel at kafan rahat olur.

1|0
    0|0
  • bence sen birinin burdan sana telefon gönderebileceğine inanmanda saçma geldi. Bu kadar güvenmen doğru değil sendede biraz sıkıntı var gibi gibi

2|0
    0|0
    • 18gün

Sıkıntı falan yok dürüst bür insanım kişi de kendinden bilir işi sonuçta

• 18gün

ya erkek milleti işte 2 dk konuşcam diye kendini bile satar ben istanbuldan olmadığını gördüğüm hiç kimseyle yazışmam mesela realist olmak lazım neyse geçmiş olsun sanada

• Fazla Ciddiye Alma Burayı

1|0
    0|0
  • Yalan konuşmaya uygun bir ortam doğruluğu kanıtlama imkanı yok malesef

1|0
    0|0
  • Amaaam boşver

0|0
    0|0
  • Küçük Kız Podcast ' i İyi Dinlememişsin Sen :D :D
    Boşver Kafana Takma. Bunun Gibi Sinir Bozan Çok Kişi Var Bu Ks'de. Ben Saygısız , Sinir Bozan Kişilere Cevap Bile Vermiyorum Artık. Anında Engelliyorum.

0|0
    0|0
    • 18gün

ahaha dinledim de sese dalıp gitmişim, anlayamamışım :D

• 18gün

Bunu Yapıcam :D :D

• 18gün

tamam :p

• iyide sen niye elalemin adamindan telefon kabul ediyorsn yahu. adamin niyeti zaten belliymis !

1|0
    0|0
    • 18gün

Ne bileyim kendisi teklif etti kırıldığını öğrenince tanıdık var yollayım dedi insanlık yapacağını düşündüm sanırım herkesi kendim gibi iyi niyetli olabileceğini düşünüyorum hiç kötü düşünmedim

• 18gün

yani seninle birşeyler yaşamak istemiştir belkide çünkü onun şehrine gideceksin bir gün çağıracakti seni sen nerdesin o nerde. ?

• çok haklısın ne olursa olsun insan dürüst olmalı yalancının mumu yatsıya kadar yanar

0|0
    0|0
  • Maykıl burdaki insanlardan ne bekliyorsun ALLAH aşkına biraz akıl lütfen kim dediği şeyi yapar ki tanımadığı biri için çıkarsızca?

0|0
    0|0
  • Burada ciddiyet beklemen yanlis basta burada kelime oyunlariyla kandirilirsin dikkat et

0|0
    0|0
  • Geçer geçer bunlarda geçer. Büyüyünce öğrenirsin

0|0
    0|0
  • Burda cidden bela insanlar var. Dogru bilgileri vermemek gerekiyormus tecrubeyle sabit..

0|0
    0|0
  • Telefonu alabilirdi, ama karşılığınıda isterdi. Bu dünya böyle biryer.

0|1
    0|0
  • Güzel anlatmışsın derdini

0|0
    0|0
  • Nerede okuyorsun

0|0
    0|0
  • Kişiye göre değişir

0|0
    0|0
  • cok sukur neysem oyum

0|0
    0|0
  • Çıkar doğrultusunda yardım etmek istediği söyleyen bir adam var karşında bunun farkında olup bile bile kirilmanda ayrıca şaşırtıyor bizi

0|0
    0|0
  • Sırf sana telefon almadı diye mi? İlla erkekleri koparmak zorundasın yani

1|0
    0|0
  • yalancı olsalar nolur ki. Burası cok önemlimi?

0|0
    0|0
    • 18gün

Değil haklısın ama sinirlendim işte o an

• 18gün

Telefon göndereceğini söyledi sende inandın yani. Ayrıca gönderse ne olur. Bu kadar düşmeyin ya.
      Bir telefon en fazla ne kadar git çalış al.

• 18gün

DDüştüğm falan yok napıcağımı sana sorucak değilim

• hepsi üçkağıtcı

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    16

Kızlar Ne Diyor 10

• sana telefon yollaması için ona ne neden verdin? Sonradan o nedeni geri çektiysen yollamaması normal. Bu onu yalancı yapmaz. Vazgeçmiştir. ya da en başından beri yollamayıp seni kullanmak istemiş kullanamayıncada saçmalamıştır. Ama sanaldan birinden telefon yollamasını beklemek zaten başlı başına hata. Sorunun elle tutulur yanı yok.

3|1
    0|0
    • 18gün

Kişi kendinden bilir işi derler benim elimde olsa birine yardım ederim tabikide her şey menfaat değil kötü yaklaşmam sorum da gayet normal vicdanı, iyiliği olanlara...

• Burdaki her denilene inanma. Her türlü insan vardır bu tür yerlerde dikkatli ol

1|1
    0|0
  • Sen tanımadığın insanın sana göndereceği telefonu kabul edersen çıkacak sonuçtan ne bekliyorsun ki.

1|3
    0|0
    • 18gün

İyi biri olduğunu gerçekten yardım edebilme ihtimalini düşündüm şahsen benim durumum olsa ben seve seve yardım edecek bir insanım, kişi kendinden bilir işi

• 18gün

Acaba?

• 18gün

@mesut-ozturk işin gücün yok profilimi mi analiz ettin pardonda kendinle öyle ilgili şeyler yaz demiş makara olsun diye yazdım sana ne onun için o vaatlerle insanın yalancılık mı yapması gerekiyor saçma

• Gerçekten karşılık bekledin mi yani? İlginç...

0|2
    0|0
  • Iyide sen niye internetden tanistigin sapiklara güvenecek kadar safsin? Normal reel hayattan birileriyle arkadasliklar kurulur, burdan degil

1|1
    0|0
    • 18gün

Burdaki insanlarda uzaydan gelmedi o reel arkadaş olduklarımızın iç yüzü burdakiler de bir de öyle düşünmek lazım

• 18gün

Alakasi yok :D kandir sen kendini. Ben ne edepliler gördüm de sapigin teki ciktilar. Ohoo. Gercek hayatta insanin bakisindan davranisindan herseyi anlarsin. Arkadaslik veya ask sanal üzeri degildir. Sen aglarsin arkadasina karsi güleryüzlü davranirsin ve o kisi senin dalip gitmenden bile anliyabilir bir farklilik oldugunu sende. Sarilir sana teselli veriri. Klavye üzeri bunlarin hepdi gecersiz. Internet ortamindan böyle gzl seyleri heba etmeyin ya yazik

• 18gün

Zaten ben de sanal ilişki sevgili falan olmadım olmam da

• Kimse kimseye çıkarı olmadan telefon, eşya yollamaz

1|1
    0|0
  • hepimiz yalançıyız beeh

0|0
    0|0
  • neden telefon bekliyorsun ki kizim ya

0|1
    0|0
  • Her yer öyle.

0|0
    0|0
  • Sen telefon mu ıstedın konuştuğun kişiden

0|0
    0|0
    • 18gün

Hayır kendisi böyle bir şey vadetti telefonumun kırıldığı laf arasında geçince

• 18gün

Gerek yok istemez deseydin bikac ı dışında burası hep manyak dolu sana tlfn gonderseydı sonrasında senden bı beklentı ıcıne gırerdı

Yükleniyor...