Sizce kızlar genelde makyajı çok mu kullanıyor? Kızlar, makyajı çok abartılı mı yaparsınız normal mi?

Sizce kızlar genelde makyajı çok mu kullanıyor? Kızlar,makyajı çok abartılı mı yaparsınız normal mi?

0|0
21|2

En İyi Kız Görüşü

• Çok özenip bir sürü makyaj malzemesi almama rağmen, makyajsız geziyorum. Şahidim de @AlttakiGörüşYalan 😂
    Evet bazıları çok abartıyor, özellikle lise öğrencileri buhulu göz makyajı ve bordo rujlarıyla geziniyor ortalıkta. Saçmalık.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 20

• Benim çok sert yüz hatlarim var fazla keskin. Makyaj yaptığımda kendimi çok çirkin hissediyorum bu yüzden.
    Her hangi bir cilt kusurum olmadığı için makyaj çantamda fondöten, pudra, kapatıcı, kontör seti yok zaten.
    Eyelinerim, maskaram ve alligim var. Ruj yerine bile sadece küçük bir makyaj hilesi için Nude dudak kalemi kullanıyorum.
    Çok fazla makyaj yapmıyorum ama çok makyaj yapıyorum. Yani şöyle ki kullandığım ürünleri sürekli kullanıyorum belli bir çizgim var ve asla cizgilerimin dışına çıkmiyorum.

0|1
    0|0
  • makyaj anlayışım fondöten ve ruj diyorlar. Bakıyorsun 2 malzeme. Az gibi geliyor. Fondötenle badana yapıp ruju gözlerine kadar sürüyorlar. Bence makyajı çok kullanmak değil makyaj yapmayı bilmiyorlar. Çünkü normalde çok fazla ürün kullanan birinin bile makyajı doğal gibi gözüküp wow dedirttirbiliyor. Bizimkiler palyançolara dönüyorlar :D

0|1
    1|0
    • 18gün

Ama sen tuj dışında yapmıyodundur maşallah hiç maskesiz görmedik seni dışardada onla mı geziyon 😃

• Ergenler çok yapıyor, erken yaşta ciltlerini geri dönülmez bir deformasyona sokuyorlar.

Makyaj geç yaşlarda bazı kusurlar kapatılsın diye yapılır. Oysa tazecik bir cilt için bir göz kalemi, rimel ve hafif bir ruj kafi. Onun cildi genç, pırıl pırıldır, badana boyaya lüzum yok.

Fakat gelde anlat bu genç hemcinslerime... Yaşları otuzu geçince, benim yüzüm ne hale geldi, nasıl tamir olacak diye başlarını çok vuracaklar.

0|1
    0|0
  • yahaha çok komik karikatür :D ben hiç makyaj yapmam hoşuma gitmiyor ve çok zahmetli ve gereksiz zaman kaybı bide cildi yoruyor ve zamanla daha kötü hale getiriyor yani bana göre böyle gerek duymuyorum. s

0|1
    0|0
  • Özel zamanlar dışında hiç

0|1
    0|0
  • Ahahahdnxn bir ara abartı denedim çok komik oldu

2|1
    1|0
  • Eyeliner rimel ve dudak kalemi. Bu kadar. Öyle yüzümü kaplayan ten makyajı yapmam. Bb kremmiş fondötenmiş sürmem

2|1
    1|0
  • Abartanlar var. ☺

0|1
    0|0
  • makyaj işi sıkıntılı ben merak ediyorum dışarda zaten yapmıyorum evde yapayım diyorum ezan okunuyor siliyorum bir de silmek için uğraş

0|1
    0|0
  • Pek makyaj yapmam

0|1
    0|0
  • ama igrenclik bu :l

0|1
    0|0
  • Bazen cok yapiyorum bazen de hic yapmiyorum o anki durumuma gire degisiyor ama disari cikmam icin bir sart degil

0|1
    0|0
  • Normal yapıyorum :)

0|1
    0|0
  • Riimel ruj bittiii😂

0|1
    0|0
  • Özel günler harici pek makyaj yapmıyorum

0|1
    0|0
  • Günlük hafif yaparım ama özel zamanlarda özenli yapıyorum

0|1
    0|0
  • Ahahah tam da neslihan adında bole makyaj delisi bir tanıdığım var he. Cuk oturmus 😅😂

0|1
    0|0
  • ben dogal makyaj severim biraz rimel ve parlatıcı tamamdır

0|1
    0|0
  • Yok vallaaaa bir eyeliner baska bisey yok 😂😂 ( inanmadı)

0|1
    0|0
  • Profesyonel makyözüm 7 yıldır yapıyorum bu işi kac yüz tane gelinle calıştım kendime yetecek kadar makyaj yapmayı biliyorum diyen bir tane hatun görmedim. Kadınlarımız yüzlerini, cilt tiplerini tanımıyor. Kasına kadar eyeliner çekip kırmızı ruj sürmek makyaj yapmak değildir. Kireç gibi suratla sokağa cıkmak da doğallık değildir. Doğru makyaj güzel olan yerleri ortaya çıkarır, yanlış makyajla bunu gölgelemeyin.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Fondöteni az sürün alın yazınız kapancak 😂🔫

0|0
    0|0
  • Bokunu çıkarıyorlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...