Ailemin kedi düşmanlığını ne yapıcam çok mutsuzum? içim yanıyo?

Eve yavru kedi getirdim sokaktan inanırmısınız sesi çıkmıyor miyavlayamıyor, sesinde bir sıkıntısı vardı
wcsi gelince bahcenin kapısının önüne kosar kapıya bakar ben acınca bahceye cıkar ben mutfaktan baska odaya gecinceye kadar bekler yapmazdı, sonra ayaklarını ellerini temizler içeri girerdi
ben bir gün ablamlara gittim kedi bahcenin kapısına dogru yönelmis annemde odaya geri koymus sonra temiz odaya pislemiş annemde kediyi sokağa bırakmış!!!
hala unutmam o kedimi

herneyse babam 7/24 namaz kılar , ama kedileri hiç sevmez yukarki komsumuz bahcedeki kedileri besler mama atar babam bahce hep kedi sidiği kokuyor diye söylenir kavga eder komsularla, kedilere su atar kovalar hiç sevmez
70 yasında babam annemde ona dur demiyor ben isteyken yahut baska yerlerdeyken yapıyor bunları benim yanımda yapamıyor ben engel oluyorum
En kötüsü geçen içim parçalandı kedi mutfağın kapısına isemis ve babam kedinin üstüne kaynar su atmış yazarken bile gözlerim doluyor bir insan nasıl bukadar cani olabilir, bağıra bağıra gitti öldü heralde diyor annem, nasıl engel olmadın anne dedim nasıl ağladım nasıl bağırdım :'( ben uyuyordum sabahın yedisinde kediye kaynar su atıyor hemde öz babam namaz kılıyor nasıl bukadar merhametsiz olabildi, sorduğumda ise kapının önüne wcsini yaptı eve girmeye calısıyordu dedi
içim çok yanıyo allahım bizleri affetsin çok kötüyüm ben ne yapıcam :'(

0|0
1|7

Erkekler Ne Diyor 7

• Babana hayvanların Allah'ın sessiz kulları olduğunu, şimdi sustuklarını fakat Ahiret günü konuşup hesap soracaklarını söyle. Ayrıca Peygamber Efendimiz'in kedisi Müezza'dan bahset. Allah vicdan versin babana...

0|0
    0|0
    • 20gün

babam camilerden çıkmayan adam neden böyle yapıyo nedennn ne kadar ağladım sokakta gördüğüm her kediye bakınca gözlerim doluyo doyurmak istiyorum onları bakmak istiyorum
      kalbi taş kesilmiş sanki :'(

• 20gün

Peki o çıkmadığı camiye gidip hocayla konuşsan. Birgün sohbet esnasında Peygamber Efendimiz'in hayvan sevgisinden bahsetse. Belki bir şeyler değişir.

• Bende anlamıyorum o tür insanları biraz eski kafalılar hayvanların canının yanmıyacağınımı düşünüyorlar nedir. Namaz kılıyorsa peygamberin hayvan sevgisi hakkında yaptıkları yaşadıkları var. Biraz araştır ordan bişeyler kapabilir heralde. İslam ordusunu yavrulamış köpek rahatsız olmasın diye yolunu uzatmış peygamberin hayvanlara acımayan ümmetiyiz ne acayip ve çelişkili bir şey

0|0
    0|0
  • Namaz kılan babana Müezza'yı anlat, belki birşeyler alır..

0|0
    0|0
  • Namaz kilan bir baba bilincli olmasi lazim. Hz. Muhammed kedinin ictigi tastan su icermis mesela o kadar temiz hayvanlar ne zarari olabilir ki... Sunnet halbuki kedi beslemek

0|0
    0|0
  • O anli secdeye bosa gidiyor..

0|0
    0|0
  • Allah ıslah etsin siz doğru nildiğinizden şaşmayın

0|0
    0|0
  • evde kedi olmaz.

0|0
    0|2

Kızlar Ne Diyor 1

• Yaa inanmıyorum.. Dedem de köpeğin birine tekme attı diye 2 saat ağlamıştım. O sesi hala aklımda. Kendilerini koruyamıyorlar zararları yok nasıl böyle şeyler yapabilir ki insanlar.. Onların canlı oldugunu unutuyorlar.

2|0
    0|0
Yükleniyor...