Instagram pozları yüzünden İran'dan kovulan oyuncu, Türkiye'de de garip teklifler aldı. Kadın olmak neden her yerde zor?

İnstagram'da bize göre artık normalleşen pozları yüzünden İran televizyonlarında yasaklanan, ekmek yiyemeyince Türkiye daha serbesttir diye buraya gelen oyuncu, burada da garip teklifler aldı.

İş görüşmesi için gittiği yerlerde, ''sevgilim ol, arkadaşım ol hallederiz'' gibi teklifler alan kadın, Türkiye'nin daha özgür olduğunu düşünerek gelmiştim fakat öyle olmadı diyor.
Bu ülkede bir iş yapmak neden godoman adamların yatak odalarından geçmek zorunda acaba? Her şeyin ucu kadınlara dokunuyor. İran'ı baskıcı diye sevmeyiz kadın Türkiye'de yaşamak çok zor diyor.
Gitsin o zaman diyenleri duyar gibiyim. O gitsin de, biz ne yapalım? Kendi memleketimizden bozuk düzen yüzünden hep gidelim mi?

10|8
89|202

Erkekler Ne Diyor 202

• Çünkü bu tip işler kural tanımaz, sınır bilmez, her gördüğü kadına sarkıntılık etme derdindeki hıyarağalarının elinde genelde.

İstanbul'daki gece mekanları falan da böyle görgüsüz, saygısız, gayrı ciddi adamların elinde.

Herkesi ve herşeyi süistimal etme kültürünün sonucu bunlar. Bu konuda zirveye oynuyoruz.

4|1
    0|0
  • Her yer? Kadın fransaya ingiltereye hollandaya gitse hiçbir sıkıntı çekmez. Orta doğu ülkeleri ve halkın çoğunluğu müslüman olan ülkelerde bu durumu yaşar. İrandan kovulmuş ki iran islamla yönetilen saçma bir ülke oldu. Türkiyeye gelmiş, biz de sözde laiklikle yönetiliyoruz ama akp laikliğin içine etti burayı da irana benzetti.

O kadına hayatında başarılar diliyorum, umarım müslümanların çok olduğu ülkelerden uzak durur ve kaliteli insanlarla yaşar.

6|1
    0|0
  • Yanlış yolda, yanlış insanlarla karşılaşırız. Sanki Avrupa'da aynı tekliflerle karşılaşmayacakmış gibi konuşuyorsunuz.

1|3
    1|0
  • vucudu ile para kazanan kadın nasıl bir muamele bekliyor anlamıyorum ki. Normal bir işte çalışıp parasını kazansa ve böyle teklifler alsa tamam sitemini anlarız da lan zaten kicini acarak kendini cinsel obje konumuna düşürerek para kazanıyorsun neyin tribi bu

3|1
    5|1
  • Öncelikle bu durum Türkiye' ye özgü falan değil, o yüzden bu saçma sapan algıyı ve genellemeyi geçelim!
    ABD'nin yeni başkanı bile kadınları aşağılayıp seks objesi görürken, p*rno filmde bile gözüktüğü basına yansırken, Hollywood yapımlarında sürekli bu tip kariyer yapmaya çalışan kadınların bilmem kimlerin yatak odasından geçmesi gerektiğine dair göndermeler olurken ve bunun başka ülke film ve sektörlerinde yine hicivlr anlatıldığı ortadayken ve yine buna dair skandallar, problemler basına yansıyan bunu bizim ülkemizde genellemek çok çok yetersiz bir görüş açısı demektir!
    Bu durum ülkeyle değil, insanın fıtratı ile alakalı ve dünyanın genelinde zihniyeti bozuk insanlarla alakalıdır. Bu kadını yaşadığı da tam da budur. Tüm dünyada her gün sevgili değiştirip her gün başka başka insanlarla bilmem ne yapmanın pompalandığı ve bunun normal bir şeymiş gibi gösterildiği dünyada ve de özgürlük bahanesi ile her haltı yemenin makbul sayıldığı ayrıca bu şekilde kadının bir objenin bir tatmin aracından farksız gösterildiği dünyada bu tip pisliklerin ve bu pislikleri kadına yansıtan erkeklerin daha doğrusu haysiyetsizlerin olması normal.
    Bu durum Türkiye'de de olur dünyanın öbür ucunda da olur. Durum bir ülke sorunu değil, bir insanlık sorunudur. O yüzden de yanlış pencerelerden bakmamak gerekir...

1|0
    1|1
  • Ne yazık ki böyle, çoğuda o şekil ünlü oldu, şöhret kazandı... Sorsan söylemezler tabii. Genç kızlar hep o yollardan geçti. Erkekler şanssız bu konuda, kızlar veriyor ilerliyor... Ünlülük bunu gerektirir. Üniversite bitirip, ünlü olamazsın. Farklıdır bunun yolları.

1|0
    1|0
  • Azdırıcı poz diye birşey yoktur yorumlara saçma salak şeyler yazmayın kadın güzel fiziğini ve kıyafetlerin üstüne oturduğunu göstermek için çekilmiş sizde azın mk abazaları bazı arkadaşlar haklı fiziği güzel olan herkes sergilese kara çarşafın altına saklanmasa bunlar normal hale gelir cinsellik dedikleri şey sadece benzer bir birey üretmek için gereklidir imamhatipler yüzünden gözü aç olan insanlar bu ülkeyi yönetmemeli

3|0
    0|0
  • bunun herhangi bir ülkeyle alakası yok. Düzen şöyle işliyor, eğer okul zamanında ineğin biriysen sosyal hayattan uzak tecrübesiz ama parası olan biri olursun. Sonra da yaşayamadığın o tecrübeleri paranla yaşamaya çalışırsın. Diğer tip insan okul zamanında sosyal hayatına odaklanıp iş hayatını 2. plana atanlar hayat tecrübesine sahip parasız insanlar olurlar. Onlarda hiç sahip olamadıkları paranın peşine düşerler. Yani sosyal hayatını oturtmuş kişiler para için o yatak odasından geçmeleri gerekir, parası olan kişilerde o hayatı yaşabilmek için konumunu kullanması gerekir. 3. bir insan tipi vardır ve çok nadirdir. Sosyal yaşantıyla başarıyı aynı anda yürütebilmiş kişiler. Aslında her birimiz bu tip insan olmanın peşindeyizdir ama çok azımız başarır. Kısacası demeye çalıştığım şey bu çirkin bir düzen, Amerika'da da aynı, Fransa'da da aynı. Ekranlarda gördüğünüz yıldızlar kimlerin yataklarından geçmiştir kim bilir.

2|0
    0|0
  • Düzeltme yapmak istiyorum;Hayatın belirli kuralları ve bu kuralların farklı şekilde uygulandığı yerler vardır, bu kuralları koyan insanlar, toplumlardır. Hayatın zorluğu bu kurallara uymamakla başlar, içerisinde bulunduğun toplumun kurallarına uyabilirseniz sizlerden iyisi olmaz, toplumdaki notunuz çok iyi olur,(iyi) iyelik hali bu sebepten ortaya çıkar.'Bu kişi iyi' derler ve sizi bağırlarına basarlar, belki başka yerlere de basabilirler. -Konuşturman la beni- Dağudurun etrafı (:P).

0|0
    0|0
  • Bunun zorlukla ne alakası var arkadaşım. İşin gereği iç çamaşırıyla poz veriyorsun sonra böyle teklifleri yadırgıyorsun. Burda demek istediğim şu tabi ki insan istediği gibi giyinir özgürdür böyle giyinmezsin demiyorum. Ama sonuçta karşı cins böyle giyindiğin zaman veya böyle fotoğraflar çektirdiğin zaman uada videolar ister istemez etkilenip bir tepki veriyor. Parası olan da doğal olarak basıyor parayı harcıyor yani. Bunu yapan bir sürü manken bir dünya da o kadar temiz değil yani sizin gördüğünüz kadınlar.

3|0
    3|0
  • İslam ülkelerinde kadına değer verilmez

4|2
    1|2
  • Bu yolu tercih eden erkekler değil, siz kadınların adam gibi adamları aşağılayıp cüzdanı kalın erkeklere tapar olmanızdan kaynaklanıyor ve artık düzelmesi imkansız.
    Çünkü artık erkekler kadına değil, paraya değer veriyor ve parayla hepinizi satın alabileceğini düşünüyor.
    Objektif bir sonuç olarak;
    Hak ettiniz!
    Çünkü dindar, duygusal, kadına merhametli ve sap salak dediğiniz bizim gibi erkekleri ebediyen kaybettiniz.

0|2
    2|0
  • Çok güzel yemek yaptım. Neden herkes yemek istiyor? Neden herkes aç? herkes sadece baksa ya? .. isterse amerikaya gitsin o yemek yenir kimse kusura bakmasın.

Dünya üzerinde milyonlarca güzel kadın var. Açılıp saçılsın fotoğraf çekilsin ajanslara gitsin ama böyle teklifler almasın. Ya siz hiç ne güzel yemek dur koklayayım yeterli deyip o yemeğin hesabını ödeyeni gördünüz mü?

Yemeği izleyenler sadece restorantın önünden geçen bizlerizdir. İranlı canım kardeşim gösterip vermemek istiyorsa icra edeceği mesleği tekrar gözden geçirmeli. Dünya üzerinde öyle bir yer bilmiyorum ben. Keşke olsa da diyemem kimse kusura bakmasın pek masum bir sektör değil

0|1
    0|0
  • yorumlara dikkat edersek Türkiye'nin de irandan pek farklı olmadığını görüyoruz vücudunu sarmadan önce düşünsün diyen bile var soruyorum sizlere onun vücudunu satması sizin ruhunuzu satmanizdan daha mı kötü

4|0
    0|0
  • İş görüşmesi için gittiği yerlerde, ''sevgilim ol, arkadaşım ol hallederiz'' gibi teklifler alan kadın, Türkiye'nin daha özgür olduğunu düşünerek gelmiştim fakat öyle olmadı diyor.

Türkiye özgür ülke olmasa, kadınlara böyle teklifler gelir mi? :D
    Şaka bir yana kadın için üzüldüm. Ülkeden kovulması üzücü.
    Türkiye bu konuda fazla özgür bir ülke ne yazık ki.

0|0
    0|0
    • 24gün

Hatta özgürlüğün mezhebi genişlik noktasına geldik.
      Siyasal iktidarın da bu konudaki rolü inkâr edilemez.

• o zaman bu cifit acem artigi donsun kokusmus ibn-i sebeci capulcu devletine... kim o teklifleri yaptiysa yargilamiyorum ya cariye ol ya da defol.. turkun ekmegine gotuyle memesiyle ortak olmaya calisip bir de kapilarini acmis ulkeye sitem ediyor... bu turk milleti ne zaman bu acem artiklarini anlayacak yarinda suriyeliler iste bunun gibi olacaklar tepenize cikartin bu capulcari daha turkun ekmegini baskalarina verin bakalim onlar guclendiginde size ekmek verecekler mi boyle... bu kadin olmak paparazzi mevzusundan daha farkli olaydir ayriyetten.. kimse turkun yurdunda omuzlarimiza alma gibi toremiz yoktur... muta nikahi yapip zevkten kose olup mevki kazanan bu acemler ulkelerinde turk topragindaki teklifleride ahlaksiz olarak gormesi ayri bir komedi.. gitsn mollalarin altina yatanlari kurtarsin once sonra bizim ahlakimiza laf soylesin...

1|0
    3|0
  • Türkiye sapıklar diyarı

3|1
    0|0
  • zaten tenini sergileyen ve ondan ekmek yiyen ticari malzeme. yapan birisi gel de benimle yat denilmesinden normal ne olabilir ki vay kadın özgür değilmiş kadının da erkeğinde aklında sextrn baska bisey var mı bu devirde ha illegal ha legal millet durmuyor hayat burada dönüyor haksizmiyim

0|0
    2|0
  • Kadın olmak zor mu? Tamam fiziğini çekip koyarsında karın kasın olur bel kıvrımın olur anlarım da, seks sırasında verilen pozisyonlara girilip fotoğraf çektirmek neyin kadınlığıdır hangi mantıktır resmen iki bacağının arasını açıp poz vermiş? Bu tür fotoğraflar +18 sitelerde olur instagramda olmamalı. Tek ayağını kaldırıp kalça pozu veren kadınları da görüyorum, o da seks pozisyonudur insanların ahlakını bozmayın fotoğraf çekinmek bu değil. Ayrıca ucuz malın alıcısı da çok olur ucuz olmasın oda.

3|1
    0|0
  • O kadar parayı manken olmakla kazanamaz kimse. Bunun farkına varın artık. Reklam yüzü olmayan victoria secret melekleri bile bizim Türkiye'deki mankenler kadar kazanmıyor. Ee bunun bedelide podyumda 2 tur atmakla olacak değil herhalde. Aynı olay tvde dolanan şarlatanlar için. Aç periscope bak, hergün meme açan kızlar var neden? İnstagram'a takipçi kasıp reklam almak amaç. Türkiye'nin kadını da erkeği de bu düzene ayak sağlamış durumda, sistemi eleştirmek yersiz.

0|0
    0|0
  • sen hiç bir profosör bir bayanın.. bilim kadını olan bir bayanın... Nobel ödülü almış bir bayanın.. başarılı yazarlardan olan bir bayanın.. vs İŞE YARAYAN bir bayanın bu tip pozlar çekildiğini gördün mü? GÖREMEZSİN.. bu kadın diyorki BAK BU benim MİNCOM :D bu benim gögüslerim buda bacakalrım.. hee bide bak popomda var buyrunnnnn..
    SONRA TEKLİFLERE ÇOK ÜZÜLMÜŞ MÜŞ.. canım benim yaa kıyamam.. İNSANLAR NE KADARDA kötü kalpli değilmi.. halbusi bu kadın ünlü bir KİMYAGER !!!

1|2
    1|0
  • Ne yazık ki abaz+lar çoğaldı tabiki, tabi zor. Böyle olanlar bide din ile ilgili konuşan kendisi çok müslümanda, yerine getirebiliyor. Gerçekten bayanların işi her konuda zor allah bacilarimizi annelerimizi kızlarımızı korusun. Tabi geniş olsam bile, ila ki böyle bir mesleği doğal olarak gôrmüyorum cünkü sevmiyorum. Ama affedersin senin oran buran açık diye beni tahrik ettin diyemeyiz ve de hakkımızda yok. bir kere biz erkekler olarak kendimiz edepli olmamız ve hakim olmalı. O gözüyle bakmayacan.

0|0
    0|0
  • Müslüman ülke her yerde müslüman ülkedir azı çoğu yok. Cinselliğin "günah" diye öğretilmediği, aç bir toplum yarattıkları için, sapık sayısında da ciddi bir fazlalık söz konusu.

1|0
    0|0
  • Kadın olmak her yerde zor değil sadece Müslümanlığın (şeriat) yaygın olduğu ülkelerde daha zor.

3|1
    0|0
  • Ben doğru olduğunu düşünmüyorum kişilikle alakali bence doğru kadın dünyanın heryerinde başlara taç olur. Degilse dünyanın en medeni yerinede gitse harap ol mahvolur.

3|0
    1|0
  • Avrupa ve Amerikada gayet kolay. Anadolu ve islam ulkelerinde zor sadece. Cunku kadina verilen deger gayet bellidir islamda

2|1
    0|0
  • Evet kadın olmak tüm Dünyada olduğu gibi Türkiye tarzı ülkelerde daha zor ama bu demek değilki edebiyle çalışan iş bulamaz çalışamaz bu kadının ne kadar doğru söylediğide tartışılır belki reklamını yapıyor verdiği pozlar normal pozlar değil böyle bir kadının gidipte sekreter olacak hali yok yapacağı işler sınırlıdır ha şuda var böyle pozlar vermeden ahlaksız teklifler alan kadınlarda o kadınlarımızda biraz daha dişiliklerini geri planda tutmaya çalışacaklar malesef şartlar böyle

0|1
    0|0
  • Şöyle resimleri milyonlarca kişiye sergileyerek ne teklifi almayı bekliyordu ki 😄 Sebep sonuç ilişkisi.

3|1
    4|2
  • Kesinlikle haklısın. Hem ünlü olmak isteyen bayanlar birilerinin altına yatmak zorundaki. Bu işler yatmadan olmuyomu sanki

1|0
    0|0
  • Ahlaksızlık diz boyu ne olacak. Ben eşini Suriyede kaybetmiş bir kadının kaçak sigara satmaya çalışırken imalı imalı başka ne iş yapıyorsun diyeni bile duydum. Ona bunu diyen başkasına neler diyebilir

2|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    172

Kızlar Ne Diyor 89

• mor çatı mıyız la biz? ülkesinde yapamayan bize sığınıyor

4|8
    0|0
  • Bu ülkede bir iş yapmak neden godoman adamların yatak odalarından geçmek zorunda acaba? Her şeyin ucu kadınlara dokunuyor.

Demissin.. Bu cumlelerine bir yerde katılırım evet oyle maalesef ve cok acı bir durum. AMA bunu bu kadin icin soylemek daha zor. Kusura bakma ama pozlarin sen farkında mısın? Ha beni ilgilendirmez ne isterse yapsın. Ama simdi boyle poz verince erkeklerin farklı yaklasmasi.. Bilemiyorum. Tabiki yine de erkeklere hakli demiyorum yapsinlar demiyorum yanlis anlasilmasin. Sadece demek istedigim bu cumleleri daha farkli bir durumda kullansaydin daha cok katilirdim.

0|2
    0|0
  • kendi memleketinin kadınları böyle bir resim çekilemez, bu pozları veren kızlarımız ya özentidir, ya teşhircidir, ya da ağır hayasızdır.

sende haya yoksa, bu ülkeden gidebilirsin. Herkeste olan birşeyi sergilemek için bir taraflarınızı yırtıyorsunuz kusura bakmayın ama siz her hakareti her lafı hakediyosunuz, teşhirciler

0|4
    0|0
    • 24gün

Bence sen arabistana git ye kırbacı otur aşağı zaten sende bayılırsın ezim ezim ezilmeye isteyen istediği gibi açar gezer bu onları namussuz yapmaz asıl senin gibiler evlenecek yobaz bulmak için böyle ötüp sonra zarlarını diktiriyorlar arkadan iş gördükleri için

• 23gün

tesettürlü olmak kendini ezdirmek ya da dövdürmek değildir
      bende gayet hakkımı koruyabilirim ve yedirmem
      açık kadınların hepsi feminist dört dörtlükmü? hem o kadar boş konuşuyosunki benim yorumumla haksızlığın ne alakası var? nereden vuracağını şaşırmışsın, hadi ordan git şuradan bacım.

• 23gün

Ohooo senin tesettürlü olduğunu bile bilmeden yaptım ben bu yorumları biliyorsun tesettüre vurma. Ve senin gibiler kendilerini zevkine ezdiriyorlar erkeğe bunu sende biliyorsun bu senin hoşuna gidiyor bana bacımlı konuşma

• Kadının pozlarına bakınca garip geliyor bu yakınma. Erkekler de yarı çıplak fotograf cekinsin onlar da garip teklifler alır. Bir iş yapmak yatak odasından geçiyorsa daha önceden bunu yapan kadınların da suçu var yine. Hakkınla başarılı olmak zordur zaten öyle hemen herkes istediğini elde edemiyor ki bu kadın etsin.

0|3
    0|0
  • kadının verdiği pozlar yaşam tarzı namuslu bir kadını yansıtmayabilir olumsuz yorum yapanlara bu konuda hak veriyorum. ama seksi pozlar veren erkeklere sen seksi pozlar veriyorsun demek ki her isteyen kadın seni şapabilir gözüyle bakıyor mu kadınlar? yanlışa yanlışla karşılık vermek gibi bir huyu var bizim milletimizin. beğenmiyorsan öyle namussuz kadını dönüp de bakmayacaksın bile. adamsan adamlığını öyle görelim. yok değilsen de çeneni kapa ahlak dersi vermeye çalışma kimseye.

1|2
    0|0
  • Yağmurdan kaçarken doluya tutulmak dedikleri bu oluyor heralde 😐 Nedeni belli, bazılarının aklıyla uzvu yer değiştirdiğinden...

2|1
    0|0
  • Kesinlikle çok saçma. İran gibi bir yerde böyle pozlar vermesi çok aptalca. Kendi kültürünü bilip ona göre yetişmiş bu aklı fakir böyle pozlarla nasıl bir saygı bekliyor ki? Vücudunu bir obje olarak gösteren pozları vermeye gönüllü olup da bundan rahatsız olması kadar abzürt bir durum olamaz.

0|4
    2|0
    • 24gün

Bana göre böyle pozlar vermesi kendi ülkesi dahil öteki ülke insanlarınıda ilgilendirmiyor. Bu kadın pekala iç çamaşırı modelide olabilirdi marka model üzerinde tanıtmasa nasıl kazanıcak? Ayrıca sizin gibi modern bir ülkede doğan bir bayan şaşırttı beni bayanlarınız her türlü pozlarda rahat asker bayanlarınız bile

• 24gün

Ben feninistim rusu arabı vs haksızlık yapılan beni ilgilendiriyor. Sadece siz beni şaşırttınız. İranda şeriat var herkes çarşaflı ama bu kadına oyuncularına kafayı açma hakkı veriyorlarsa bu pozlarada karışamazlar kaldıki bu kadının ikinci pozu hariç öteki ikisi gayet normal ikincisi bana görede normal. Sadece siz beni şaşırttınız

• 24gün

Hem tüm dünya özgür olsun insanlar mutlu olsun özgür olsun bu neden kötü ki?

• bu ne la her başı sıkışan bize geliyor

2|6
    0|0
  • Bizim ülkemizde bu kanun var; "adamına göre muamele"

Bana bu pozlar hiçte normal gelmiyor ve İran'da herkes çarşaflı ee heralde onlara normal gelmez yani. Gitsin ülkesine demiyeceğim ama adam akıllı otursun yerinde orada burada sürtünmesin olmadı temizlikçi olsun ekmeğini taştan çıkarsın, elin adamının kapısına gitmek zorunda değil.

Üstelik kendi ülkesinden kovulan bir başkası için bu kadar medeni olmam fazla bile, ülkesinin kanunlarına uymayan bir başka ülkenin asla kanununa uymaz. Bizler burada keriziz ozaman ne diyim.

1|1
    2|0
    • 24gün

geri kafalı falanmısın sen? Bikini mankenliği diye bir şey var dimi. ya da normal mankenlik. Bunlar çok normal bir şey. Kadının çıplak pozu yok ki olsa bile bu kimseyi ilgilendirmez. Ülkemizdeki şu adamına göre muamele şeyinin anlamı Cahil insanların cahil fikirleridir. Bunuda öğrenin.

• 24gün

+1 verdim 💪 İnsan dediğin namusuyla yaşar

• Ünlü olmanın yolu böyledir, çok Nadire'n bundan yayınıp ünlü olanlar var. Ona görede kendi yuvasını ve kariyerini İran devletinin yasalarına uygun bir şekilde kuracaktı. Yani başka seçim Yok. O zaman Avrupa ve Ya Amerika'ya falan gide bilir, madem israrlıysa

0|2
    0|0
  • Ben olaya biraz farklı boyutta bakayım değişiklik olsun.. kadına gel sevgilim ol arkadaşım ol demiş.. kadın her sevgili olduğum kişiyle yatmam gerekiyor mantığı tasiyorsa bunu da sorgulamak gerekir ki fazla serbest olmayan bir ülkeden gelmiş.. ama yazi yapılan teklifi sansurlemek amacıyla sevgili arkadaş diye yazdiysa tüm sözlerimi geri alıyorum.. kadının vücudunu sergilemesini de yapılan teklifleri de tasvip etmiyorum..

0|1
    0|0
  • bozuk düzen kesinlikle öyle burasi İran kadınlara hep cinsel yaklaşımda bulunuyorlar ama Oysaki kadın kadın erkek erkek olmadan önce İnsanız hepimiz fakat bunu unutalı çok uzun zaman oldu 😔😔 biz bu bozuk düzen yüzünden gitmemeliyiz aksine bu bozuk olan düzeni güzelleştirmeliyiz insanları insan gibi görmeliyiz arkadaşlıklar tabiki olur ama görür görmez benimle ol bu çok yanlış çok itici çok korkunç

0|1
    0|0
    • 24gün

Aaa maneviyatım :)))😬

• 24gün

...

• 23gün

Seni bulmak da ne sor şey imiş böyle :))

• düzgün pozlar verseymiş madem, tebrik ettim iranı.

0|3
    2|0
  • Ben size şöyle söyleyim bizim Türk erkekleri cinsel hayata aç oldukları icin her gördüğü kadına sulanır. Oysa bu cinsel konuşmalar hatta cinsel hayat normalleşse ve tabu haline gelmeseydi bu böyle olmazdı. Önce milletimizin Zihni düzelmesi lazım ama oda çok zor. Şimdi benim bu dediklerimden çok ayrı şeyler anlayan insanlar olucak fakat onlarlada uğraşamayacağım. Ama yazdığına bayıldım evet üzücü bir durum ama maalesef ülkemiz cahil ve aç

0|1
    0|2
    • 24gün

Kadın çamaşırı satan dükkana bile erkeklerin girmeye utandığı bir milletiz biz eşine hediye iç çamaşırı almanın bile ahlaksızlık olduğunu zanneden böyle bir bastırılmışlıkla büyüyen azımsanmayacak sayıda insan var sonuçlarında ortaya çıkan düşünceler ve sapkınlıklar oluyor

• 24gün

Sizi alkışlıyorum bütün dediklerinize katılıyorum bravo

• 24gün

cinsel hayat normalleşse ne demek ne anormallik var acaba?

• Çünkü bizim mal beylerimiz , açana "potansiyel verici" , bakire olmayana "fahiş"e gözüyle bakıyor. Ve bizim mal hanımlarımız da bunlara alkış tutuyor.

Türkiye ile İran arasında ortak bir şey var. Hadi bilin bakalım 😌

1|1
    0|0
  • Atalarımın topraklarının İslam rejimi ile yönetilmesini kınar. Özgür İranın kısa sürede şeriatı devirip kurtulmasını dilerim.

1|1
    1|1
  • Bizim ulkemizde insan neyi ariyorsa onu buluyor. Boyle bir memleketiz biz.. 😂

0|1
    0|0
  • Şimdi akıl var mantık var sence bu pozlar gerekli mi? Fiziği çok güzel olup dekolte giymeyen mini giymeyen binlerce kadın ne yapıyorsa onu yapsın. Doğal olsa her neyse iranli kadınlar estetik abidesi oluyor baştan tırnağa kadar.

0|1
    0|0
  • yorumlari okudum ve dehset icinde kaldim. ki niye kaliyorsam onu bende anlamadim. zihniyeti az cok anlamam lazim da ben bir kisinin bile erkeklerden yazilanlara karsi cikmamasina sasirdim.
    kadin acik giyiniyor diye is adamiyla yatmak zorunda mi? bu kadin buna karsi cikmis ve demeç vermiş. bu teklifleri degerlendirip bir yere gelmeyi sevmemis. yani sizin tabirinizle derdi kendini pazarlamak. degil. isini yapmak

3|0
    1|1
  • Kusura bakmayin ama ben hertarafini acip gosterip de sevgilim ol denmesini yadirgayan kadinlari anlamiyorum. Adam gorduyse sahip olmak da ister.
    Ama turkiye gercekten ahlaki acidan zorda, bence ancak egitimle bu batakliktan kurtulabilir. Ayrica evet, kadin olmak herdaim heryerde cok zor :/

0|1
    0|0
  • O kici bende acsam cok akrabam cikar yani. normal

1|6
    2|0
  • İrandan suriyeden kovulan da hep Türkiyede ya öf biz kendimize yetemiyoruz zaten. Hay Allahım 😂 😂

0|0
    0|0
  • Orani burani ac sonra millete goster fotografla sonra ay bunlar bana ahlaklisiz teklifte bulundu.. Yahu bir gidin

0|2
    1|0
  • Bozuk düzeni falan geçelim de, ülkenin derdi bir bu kadındı. Hoş, özeti olmuş ülkenin ama neyse.

0|0
    0|0
  • her yerini açarsan sevgilim ol derler tabi elletmiceksen gostermicen

1|4
    0|1
  • Kadınsan zaten bu ülkede seks objesinden başka bişey değilsin...

0|1
    0|1
    • 24gün

olmak içinde kadınlar çaba sarf etmiyor mu begenilmek hoşa gitmek ne oluyor

• 24gün

@wesky33 O bazı kadınlar için geçerli kendi değerini parayla gören ego kasmaya çalışan ama içten özgüven sıfır olan erkeklerin salyalarını akıtmak hoşuna giden teşhirci kadınlar için geçerli ayrıca bu kadında resimlerden bakılırsa çok farksız değil ama böyle muamele görmesi gerekmiyor tabiki

• 23gün

işte sen diyosun o kadında onlardan ama o muameleyi ben yapmadım ben olsam çokkk farklı bir muamele yaprdim kizmazdi doğal olarak

• Ne olmasını bekliyordu?

1|1
    0|0
  • Yalniz burada sansi yok sirf ksde bile Şu an guzel kizlar kendini sergilemek istese su pozlari koysa daha guzel bin tane foto cikar

0|2
    0|0
  • Evet gidin, azıcık aklı olan hiçbir kadın kendi isteği ile ortadoğuda yaşamaz. Erkekleri geçtim, kadınlar bile "öyle poz vermeseymiş" türevi yorumlar yapmış. Acınası.

3|1
    1|1
  • Gelsin gelsin Türkiye'de bir şey var yabancı ülkelerde 5 para etmeyenler burada baş tacı ediliyor...

1|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    59
Yükleniyor...