Hangi şehre yerlesmeliyim yardım edin?

bir miktar para biriktirdim, 2 bin TL kadar , isim her yerde yapilabilen bir iş o yüzden sıkıntı yok, ama şehrin biraz büyük olması gerek.

dedikoducu mahalle karılarının olmadığı, dini baskı olmayan, pislik (Ortadoğulu) katsayısı az , medeni insanların bulunduğu temiz bir şehir önerin lütfen, kısacası Turkiyenin Los angeles ı neresidir sizce tesekkurler?

0|0
6|17

Kızlar Ne Diyor 6

• Bulursan bana da söyle

0|1
    0|0
  • İzmir

0|1
    0|0
  • Pislik ortadoğu katsayisinin az olduğu şehir yok bu ulkede. Sen defolup git o yuzden en iyisi.

0|2
    0|2
    • 21gün

kes aşağı irk.

• 21gün

mükemmelsin:))

• 21gün

sen nerden geldiğinin farkında mısın? ortadoğulu

• İSTANBUL

0|0
    0|0
  • antalya veya İstanbul

0|0
    0|0
  • Türkiye de öyle bir yer yok.

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Bn izmirdeyim kardeşim ve burası gbi türkiyede sadece 2 yer daha gördüm antalya ve İstanbul bn burda mutluyum o yüzden oralara sadwce gezmeye gidiom şahsen askerliği vanda yaptm millet elimde birayla ramazan vakti görünce dalıyodu bana nerdeyse ulan dedim baska bir gezegenemi geldik biz burd sahilde yakaladığmız hatunla yatar dilediğimz an içer gezeriz yani bn böyle büyüdm dileyen gavur İzmir desin dileyen müslüman deiller desin bn memnunum ne iş sıkıntısı vaar nede gezme eğlenme sen yeterki nasıl biri olduğunu bil bn izmirin köy halindende havasından özgürlüğündende memnunum

0|1
    0|0
  • Türkiye'nin Los Angeles'i yok maalesef. Elde mevcut değil. Bursa diyeceğim sana. Ama Yıldırım'ı falan değil. Direkt merkezi. Güzeldir, çok kalabalık değildir, trafik sıkışık değildir. Tam sana göre. Baskı yoktur, medeniyet uğramıştır, pislik sayısı biraz var ama o da merkezde az.

0|1
    0|0
  • deniz sart demişsin güney sahileri Suriyeli dolu uzak dur derim. sanırım en mantıklı Eskişehir. ya da koceli sehir büyük kozmopolitan yapıda

0|1
    0|0
  • Kadıköy

0|1
    0|0
  • Antalya doğalgaz parasi da vermezsin şehir de güzel iş de bulursun bende yardımcı olmya çalışırım... ben başka ildeyim son olarak kıymetini gidince anladım.

0|1
    0|0
    • 21gün

düşün tüm illerde dogalgaz parası verirsin kış kiyafeti almana da gerek yok!

• 21gün

yeşil dogasi güzel devlet destekleri soyal güvencesi sağlam para birimi iyi 100 yol sonra su sıkıntısı çekmeyeceğini nashinol cheographi söylüyor (Neslimi devam ettirecegim 😃😄👍)

Avustralya kopyasi gibi resmen

• 21gün

Kanada tanıdığın varsa soru sorabilirmiyim ona birkaç?

• mugla bodrum guzeldir...

0|1
    0|0
    • 21gün

kiraya maks 1000 tl ayırabilirim bulunabilirse bodruma gidebilirim evet.

• 21gün

bodrumda kiralar 500 800 arasi 1+1 zaten asiri pahali bir sehir degil barlara takilmadigin surece suanda olu sezon zaten kiralar dusuktur...

• 21gün

tesekkurler sanırım tam aradığım yer ☺️

• O paraya hiç bir yerde yaşayamazsın.

0|0
    0|1
  • İZMİR Büyükşehir dostum

0|1
    0|0
  • İzmir

0|1
    0|0
  • Büyük Şehir olsun demiyorsan mersin

0|0
    0|1
  • Ankara

0|1
    0|0
  • Antalya

0|1
    0|0
  • adana

0|0
    0|1
  • Türkiye'nin Los Angeles'ı Yozgat'tır. Olmadı Bayburt.

0|0
    0|1
    • 21gün

puhahahhaha harbi misin?

• bağcılar

0|0
    0|1
  • İl bulma açısından düşünüyorsan sanayi şehirlerini tercih et

0|0
    0|0
  • Jigolomusun nesin mk? 😀

0|1