Uzaylılara inanıyor musunuz?

Uzayda bizden başka canlıların varlığına inanıyor musunuz? Ben inanıyorum arkadaşlar koskoca uzayda yalnız olamayız.

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Birçok teori var, birinde uzayın aslında dev bir mezarlık olduğu düşünülüyor diğer gezegenlerdeki canlılar yüzyıllar içinde yok olmuşlar ya da bizden çok uzaktaki galaksilerde yaşayan canlılar daha az gelişmiş oldukları için bizimle iletişim kuramıyor olabilir

2|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 6

• Yalnız olmadığımız kesin ama henüz keşfedemek bizden başka canlı yaşamını.

0|0
    0|0
  • inaniyoruz fakat uzaylilarin bizden kat kat gelismis medeniyetler olduguna inanmiyoruz sebebidr sudur uzaydaki gexegrnler farkli ysdlarda olsalarda dunya en ysslisi degil belliki suanda bile dunyads hicbir medeniyetin girmedi kendi gelenek ve adetleri olan m. o toplumu yerlileri varsa uzaylilarda o halde olabilir ve bizden geri olduklari icin uzaya erisememis ve bizi bulamamis ihtimalleri yuksektir...

0|0
    0|0
  • Bunu diyen kişi hiç görmediği ve belki de hiç göremeyeceği uzaylı için "olabilme" ihtimalinden yola çıkarak bir inanç taşıyorken aynı şekilde Allah'a da bir inanç taşıyor mu?

0|0
    0|0
  • Evrenimizde cok yuksek olasilikla baska canli formlari olma ihtimaline inaniyorum.

0|0
    0|0
  • inanıyorum tabi

0|0
    0|0
  • Inanmak farkli bilmek farkli

0|0
    0|0
    • 19gün

Nasıl bilinebilir ki :D

• 18gün

Sen çok bilim kurgu okumuşsun hangi filmden bu?

• 18gün

Muslumanlarin ve tatli su ateistlerinin izleyerek vakit kaybetmek istemedikleri filmlerden

Yükleniyor...