Anne baba olmak bu kadar zor mu?

Ya bu 1. Dereceden yakınımda dahi gördüğüm bir şey artık, çocukların dilinden anlayın kıstası altında her annene baba psikologculuk oynuyor, çoğu da beceremiyor. Küçücük çocuklara 20-25 yaş insan gibi anlatıp anlamasını bekliyorlar, çoğu zaman da kendi egoları istediğinde ilgileniyorlar çocukla. Bekara karı boşamak kolay bu yüden soruyorum, anne baba olmak bu denli zor mu?

Güncellemeler:
22gün Soru anne baba olmanın zorluğundan öte anne babaların yanlış tutumlarıyla alakalı

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• zordur tabi.. şöyle söyleyim.. bir insan hayatında anne ya da baba olmak kararı aldığında artık bunu bilmeli hayatındaki gelecek günlerini kendisi için değil çocukları için yaşıyor açık ve net. eğer gerçekten bir anne ya da baba olmak düşüncesindeyse

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• hayır anne baba olmak hiç zor değil evin neşesi bir gulusune hersey yaparim

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Allah insanın içine öyle bir sevgi koyuyorki onun zorluğunu görmüyorsun çocuk yuvaya huzur verir mutlulık verir... çocuksuz yuva meyvesiz ağaç gibidir... benim görüşüm bu...

1|0
    0|0
  • Bir çiçeği bile büyütmek bu kadar zorken biz bir insan büyütüyoruz gerisini sen düşün artık

1|0
    0|0
  • Zor tabii ki

1|0
    0|0
  • tabikide anne baba olmak kolay değil herşeyi sen öğretmelisin korumalısın ve sevmelisin evladını..

1|0
    0|0
  • senin cocugun var mı

1|0
    0|0
    • 22gün

Bekara karı boşamak kolay' dan kastım buydu, çocuğum yok. Çocuğu olanlarda bunları görüyorum

• 22gün

ondan haklısın benim. kendi oglum var yegenlerim var ama. şuda bir gercek cocuklar. sınırları zorlamayı cok seviyor heleki benim. bir yegenim var cok severim. ama. tan bir bela

• 22gün

Anlıyorum

Kızlar Ne Diyor 1

• bence dünyanın en zor şeyi

1|0
    0|0
Yükleniyor...