Peşimdeki aptal aşıktan nasıl kurtulabilirim?

Peşimdeki aptal aşıktan nasıl kurtulabilirim?
Sürekli benimle buluşmak, konuşmak istiyor ama ben istemiyorum. Yüzüne de söyleyemiyorum kırılır diye. Ne yapayım bir akıl verin n'olursunuz :(

0|0
0|9

Erkekler Ne Diyor 9

• Kırılır diye olduğunu sanmıyorum öyle olsaydı ona aptal aşık demezdin burda yani seninde hoşuna gidiyor zilli

0|2
    0|0
    • 20gün

Aptal aşık gibi davrandığından ona böyle diyorum. Ama çok saf ve kırılgan onu kırmak da istemiyorum.

• hoşuna gitmiyorsa onun peşinde olmasından kırılmasından korkmana gerek yok kabul etmeyince umut veriyosun bu daha çok kırar o kişiyi bitir gitsin

0|0
    0|0
  • valla bizde o aptal aşık dedigin durumları yaşadık bence kırılcagını dusunuyorsan düzgünce inandırıcı bir şekilde sevmedigini ve arkadaş olarak kalabilicegini söyle ama inansın yoksa aynı şekil devam eder

0|0
    0|0
  • o zor ya çocuk bariz istiyo yani şans vermeyi dene

0|0
    0|0
    • 20gün

Şans vermemi engelleyen birçok faktör var.

• 20gün

Kimseden hoşlanmıyorum. Aramızda 10 yaş fark var bu bir, asosyallikle sosyopatlık arasında kalmış bir insan bu iki, bu sene yüksek lisansa hazırlanıyorum yurtdışına çıkma ihtimalim çok yüksek bu üç, ayrıca adamla fikirlerimiz neredeyse aynı olsa da bazı davranışlarına katlanamıyorum bu da dördüncü faktör.

• 20gün

idare etmekten başka çare kalmiyo o zaman yurt disina cikana kadar yani dediğin kisilik bozukluklari varsa gecmis olsun..

• Oh ne güzel bir benim aşığım yok :(

0|0
    0|0
  • Soyle gitsin nolcaksa

0|0
    0|0
  • bir snicers ye ve o kezban lık trinden çık :D

0|1
    0|0
  • Kötü habeeer: Birileri her zaman üzülmek zorunda hocam.

0|0
    0|0
  • bir kafede oturun konuşun önyargılarını bırak bir kere söyleyeceklerini dinle. eğer onu istemiyorsan ona yutdışına çıkacağını söyle kafalarınızın uyuşmadığını söyle anlayışla karşılayacaktır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...