Medyumlar ne ayak?

İnstagramdan bir medyuma mesaj attım. Büyü yaptırcaz abla kaça olur dedim. Başladı şöyle, böyle. Kuralları var bu işin uymazsan yanarız ikimizde falan filan. Başımıza bela aldık heralde.

0|0
3|5

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 5

• You don't quite know what you are searching for but you do know it is submissive in nature. You have been feeling these feelings of being submissive for a very long time. You try to suppress them but they just don't go away. You find yourself going on a fantasy binge that last a day or two and then you get a little rest from it but then it comes back even stronger. You cannot and will not speak of it to anyone because you have always been told that it is wrong to think that way. You get very scared at time and feel you don't know yourself and all but at the same time you get very excited while the thoughts roll over and over in your mind. You know there is more to your sexuality but either you don't know how to get there or you are afraid to step out into it. I * talking to you and you know I * , now it is time you talk back to me. Just a few words and I will lead the conversation.

0|0
    0|0
  • Büyü müyü sakat işler genç.

Ağzınla popon yer değiştir bak bir çarparlar adamı

Bu işler traşa gelmez valla, dabbe 8'in çekersiniz

0|0
    0|0
    • 26gün

Paraları götürdük desene o zaman başkan :D

• Gerçek bir medyum ise, cinlerle bağlantılıdır. Büyününde gerçekten kuralları vardır ve günahı büyüktür. Büyü yaptırana kadar bela almazsın ama yaptırırsan sır tutan ve söylenmeyecek şeyleri ağzından kaçırmaman gerek. Ama yol yakınken dön derim

0|0
    0|0
    • 26gün

Sıkıntı bak o zaman

• 26gün

İnternetten büyü ile ilgili araştırmalar yapmanı tavsiye ederim önce

• 26gün

Eyvallah başkan, teşekkür ederim.

• iyi misin evlat sen büyü yapmakta yaptırmakta şirktir ALLAHın affetmediği tek günahtır medyumlarda şarlatandır büyüyü sana yaparla onlara bağımlı kalırsın bence uzak dur

0|0
    0|0
    • 26gün

Gözü benden başkasını görmesin istiyorum be, tek bana bağlı kalsın istiyorum

• 26gün

adamı mahfetmişsin be kuzum ağzına sçmşsın resmen erkeklik onurunu ayaklar altına aldın ezdin dümdüz ettin eğer zeki ve olgun bir erkekse intikamı fena olacak

• 26gün

Hemde nasıl be abi. Beni görünce kafasını çeviriyor. Tek bir kötü söz etmedim bile. Hep değer verdim, sevdim.

• Kardeş ne büyüsü tövbe deyin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...