Bugün bir karar aldım arkadaşlar hayırlısı olmasını diler misiniz?

Bugün bir karar aldım arkadaşlar hayırlısı olmasını diler misiniz? Kendı başıma kararlar alıp bırakıyorum bu karar hayatımı etkileyecek bir karar o yüzden sizlerden de iyi şeyler duymak belki iyi gelir... ... 14.11.2016

Güncellemeler:
20gün Konu sağlığımla ilgili arkadaşlar aklınıza başka şeyler gelmesin
20gün Dualarınızı eksik etmeyin arkadaşlar...

0|0
12|4

Kızlar Ne Diyor 12

• Hayırlı olur inşaallah

0|1
    0|0
  • umarım herşey güzel olur

0|1
    0|0
    • 20gün

inşallah teşekkür ederim...

• 20gün

inşallah teşekkür ederim iyi niyetli dileklerin için...

• 20gün

rica ederim ☺

• Hayırdır inşallah. Kararlarının arkasında dur her zaman 💪💪

0|1
    0|0
  • Kararlarinin arkasinda dur uzun vadeli bir karar aldiginda da onu herkese anlatma insanlara anlatman senin o karardan vazgecmene sebep oluyor gerceklesme olasiligi azaliyor hatta bitiyor. Pişmanlığın bedeli disiplinden daha agir

0|1
    0|0
  • İyi şeyler inandığında,
    Daha iyi şeyler sabrettiğinde,
    Ama en iyi şeyler hiç vazgeçmediğinde olur.. Yolunda ve kararlarında hata yapmaman temennim..

Hayatında başarılar diliyorum..

0|1
    0|0
  • i had a one way ticket to a place where all the demons go. kendimden korkuyorum &3^4^5&&4^5^%3/45

0|1
    0|0
  • Noluyoooooo

0|1
    0|0
  • Hayırlısı olsun.

0|1
    0|0
  • Hakkında hayırlısı olur inşallah, kararların arkasında durmak en büyük erdemlerdendir bence. Bir şeylerden çekinip başlayamadıysan bu herkeste var bunu aşman çok güzel. Şimdiden acil şifalar diliyorum, kendine iyi bak lütfen:)

0|0
    0|0
  • hayirlisi

0|1
    0|0
  • İnşaalah iyi olur

0|1
    0|0
  • Hayırlı olsun

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Her zaman da bildim. Sadece ayni evde yasamadan, kari koca olmadan, iliskinin cicigini cikarmadan sevgili olmak istiyorum. Flirt hic bitmesin istiyorum. Haftada 2-3 gun goruselim sosyalleselim halleselim istiyorum, senede 1-2 kere 3-4 gunluk tatil yeter diyorum. Cunku 5. gunun sabahi illaki bir hir cikar. Ben o hirlari, hostlari istemiyorum. Buyuk sorumluluklar istemiyorum, hele dis fircasini birakmayla baslayip her geldiginde bir esyasini birakmayla devam eden yavas yavas yerlesme durumunu hic istemiyorum, coluk cocuk sorunlarina ortak olmak ya da ortak etmek istemiyorum, evlenmek hic istemiyorum... Beni sikmasin benden sikilmasin, opeyim opsun, seveyim sevsin.

Oyle iste. Bu kadar basit aslinda. Birlikte, bu sinirlar icerisinde bir iliskiyi yurutebilecek olgunluga sahip oldugunu dusunuyorsan mesajini bekliyorum..

0|2
    1|0
  • kime acilcan

0|1
    0|0
  • Karar almaya mı karar verdin kardeş anlamadım ki

0|1
    0|0
    • 20gün

aaynen bı karar aldım uygulamaya gecicem inşalallah...

• Çok gizli bir karar olsa gerek.

0|0
    0|0
    • 20gün

yo gızlı değil ama şimdi açıklamaya kalksam bir sürü şey yazmam gerekecek o yzden böyle söyledim sağlıgımla ilgili

• 20gün

Neyse sevindim senin adına osbiri bırakmamış olmanda üzücü 😂

• 20gün

:D yok kardeşim ben yapmıyorum öyle şeyler ya namaz falan var tövbeliyim

Yükleniyor...