Resme bakınca mantıklı mı sizce?

Resme bakınca mantıklı mı sizce ? ilk bakışta mantıklı gibi. ama bütün erkekler bu mudur? böyle midir? uçkuruna sahip olmayan şerefsizler için 'erkek' olarak linç edilir olduk. ben çocukları çok severim saç tellerine dahi zarar gelsin istemezken bir erkeğin böyle bir karikatür içerisinde olması önce mantıklı gelsede sonra üzüldüğüm andır..

keşke olmasa yapılmasa bırakın tacizi tecavüzü insanlar birbirine dürüst kalben ruhen yaklaşabilse..
ortak bir duygu içerisinde..
çocuklar sevilmeye muhtaç bırakın tacizi tecavüzü kızılmasına dahi tahammül edemem ben çocuklara..
gözünüzde bizi böyle görmeyin.
çoluğa çocuğa uzanan şerefsizdir adı konmamış bir mahlukattır.

1|1
4|4

Kızlar Ne Diyor 4

• erkegin dogasinda vardir aldatmak
    diyen andavallar sürüsü
    pedofili gibi igrenclikleri de savunacak (!) bir yan bulurlar galiba

insan denen mahlukat her seye öyle hizli alisiyor ki,
    ne bir ses
    ne de seda
    ölüm sessizligi gibi, her seye katlanacak bir neden bulunuluyor...

0|1
    0|0
    • 21gün

andavallilar* demisim ama
      bildiginiz yaradilisi bozuk serefsizler.

• 21gün

kelime dağarcığımızın yetmediğinden değil. bunlara olan öfkenin kinin hiçbir dilin literatüründe hali haızrda oluşmuş bir tanımı yok.
      tanımsız bir öfke.. nefret.. o hissin tanımı yok. tabiri yok caizi yok

• 21gün

amenna..

• Bu resim revize edilemeli bence. Adamın elleri serbest olmalı çocuklari cinsellik maksatlı ellemeye teşebbüs ettiğinde gereken yapılmalı ki bence yapılması gereken o resimdekilerin hiç biri değil. Çocukların yaşadığı psikolojinin yanında bunlar çok hafif kalır.

0|1
    0|0
  • Bir vakanın sorumlulugunu bütüne yüklemek tabi ki yanlış

0|1
    0|0
  • Gozlerini kapasin
    Coluk cocuktan etkilenmez ki hem

0|1
    0|0
    • 21gün

gözleri kapatınca değilde daha başka bişeyi kapatmalı yani aklının hücrelerini kapatmalı o çocuklardan etkilenmeyecek bir düşünceye sahip olmalı hislere vs.. nasıl yapar ki bunu bir açıklama mantığı yok yahu.. sinir bozucu..

Erkekler Ne Diyor 4

• En dürüst erkek bile yalnizken hic bir imkani yokken (internet video film kiz vs) vücudundaki biriken fazla meniden dolayı ister istemez cinsel istegi artacak. Her durumda o sıvı vücuttan dışarı cikmak isteyecek onu tahrik eden birşey olmasa bile o meni fazla biriktigi icin beyne cinsel dürtü yollayacak ve sadece kafasinda ufak bisey bile hayal etse organi sertlesmeye baslayacak. Bundan ancak o sıvıyı disari atarak kurtulup rahatlayabilir. Hiç seks mast yapmasa bile uyurken rüyasinda olur ve halk arasinsa kamyon devirme gerceklesir. Yani aslinda doğru bilinen bir yanlış hakim insanlarda

0|1
    0|0
    • 21gün

o sıvıyı çocuklara bakarak onlara hallenerek mi atacak?
      o sıvı içinde kalsın demiyoruz atsınlar gitsinler internete baksınlar gazeteye baksınlar dergilere baksınlar.. hiçbirşey bulamadılarsa hayal kursunlar mk çocuklara azmak nedir.

• 21gün

evet öylede sinir bozucu sonuçta

• 21gün

Nefsimize hakim olmak elimizde ama cinsel istegimizi kontrol etmek elimizde değil.

• ulan ben küçük çocukları çok seven biriydim ne biliyim cinsellik ne ya ulan küçücük bir çocuk ben bu serefsizler yüzünden 1 senedir doğru düzgün çocuk sevemiyorum ya Allah belalarini versin :(

0|1
    0|0
  • Hocam itinayla boynu öne doğru eğip gözlerimizi kapatarak başka şeyler duaunerek silahın boşa patlamasını sağlıyoruz. (6 defa tekrarlıyoruz) Sonra yardım istiyoruz.

0|0
    0|0
  • NASA, 14 Kasım'da 21. yüzyılın en yakın 'Süper Ay'ına şahitlik edeceğimizi açıkladı. Bilim insanlarına göre; gerçekleşecek 'Süper Ay' son 70 yıldır insanlığın gördüğü en yakın ay görüntüsü olacak.

0|0
    0|0
    • 21gün

millet aya bakarken sen resimdeki ayıya bakıyorsun kardeşim :D yannış mı geldin? :)

Yükleniyor...