Görüşlerinizi merak ediyorum?

Bundan yaklaşık 1 ay öncesine kadar instagram olsun snap olsun kullanıyordum, aktiftim de. Fakat belli bir süre sonra çok gereksiz gelmeye başladı. Çok vakit alıyor. İnsanlar mahremlerini özellerini apaçık normalmişçesine paylaşıyorlar ve bu bence hoş değil, kendi fikrim... yedikleri yemekler, ev halleri, yatak odalarına varana kadarbiliyoruz maalesef... ve benim de arkadaşlarımla ailemle birlikte fotoğraflarımı paylaşasım geliyodu ki yüzden fotoğraf paylaşmayı da çok doğru bulmuyorum medyada... böyle düşündüğüm için temelli kapattım ikisini de. Zorluk çektim mi derseniz çekmedim. Haberleri, giyindiğim markaları, sohbetleri, söyleşileri, konferansları vs zaten sürekli tvden gazeteden dergiden ya da birebir giderek takip ediyorum. İnsanlara sosyal medyada hesabım yok deyince garipsiyolar şimdilerde. Yargılar sorgular olmuşlar. Sizin fikriniz nedir?

0|1
4|7

Erkekler Ne Diyor 7

• gereksiz zaten youtube ve kizlarsoruyor yeter

1|0
    0|0
  • Bence de gerek yok. Snap açtım ama kullanmıyorum. İnsta açtım ara sıra fotoğraf atıyorum anlarımı başka insanlarla paylaşmak için ve bir nevi koleksiyon. Face de ara sıra bakıyorum öyle yani.

1|0
    0|0
  • Dogru düsünmüssün ama ben onlarsız cok sıkıldıgım ıcın yapamıyorum ;)

1|0
    0|0
  • tercih meselesi

1|0
    0|0
  • Benimde yok. Zaten vaktim yok

1|0
    0|0
  • gereksiz bncede. hayatımzdan çalıyuo ama kopamıyoz :)

1|0
    0|0
  • Bende de snap ve instagram yok kafana takma olabilir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• en iyisini yapmışsın boşver onları

1|1
    0|0
  • Aynen ben de hiçbir sosyal ag kullanmam

1|0
    0|0