Siyaseti sever misiniz ve ilginiz var mı? Hangi partilisiniz ve niçin? Sizce ben neden böyle bir insanım ya acaa?

Ben siyaseti çok aşırı sever ve aşırı ilgi duyan biriyim. Benim ana fikrim ruhum her zaman TÜRK Milliyetçiliği, Turancıdır bu her zamanda böyledir. Ben 4 oy kullandım 7 haziran hariç 3 nü Akpye attım. 7 hazirandada akp ve MHP arasında son saniseye kadar kararsızdım. Dedimki akp zaten iktidar olur hiç değilse mhpnin oyu artsın belki 1 milletvekili fazla Çıkartır umuduyla mhpye attım, ondada akp iktidar olamadı. Atatürkü seven, muhafazakar olmayan, zeki, elit biriyim. Ama milliyet ve ata ırktan dolayı ne olursa olsun bazen akp ve mhpden gıcıyk alsamda ruhumda var bunlara olan bağlılığım. Ben zeki, elit, çağdaş biriyim. Muhafazakar değilim, aza tama etmem. Sorgularım. Çomayr, bağnayz değilim. Akpliler ve mhpliler özelliklede akpliler baya bir davranışlarından haz almadığım kişiler. Veyahutta benim hayata bakış açım farklı. Bazen akpye oy atmayım, akpyi sevmeyim diyom ama eninde sonunda geri akpyi seviyom akpden vazgeçemiyorum. Acaba ben neden böyle biriyim. Tayyiptende vazgeçemiyom. Ben takıntılılı ince fikirli, her şeyin güzel bir ahenk içerisinde olmasını isteyen biriyimdir. Mesela 1 sene önce dolar 3.00 a çıktığında sosyal medyadaki hesabımda dolar 5 lirada olsa benim oyum akpye yazmıştım. ama bunu şakasına, pof poflamak için akpyi yazmıştım. Ama dolara 3 pahalı derken şu an 3.25 oldu. Ve ben takıntılı biriyim. Paramı hep dolar bazında artırmak ister dolar hayranıyımdır. Ama param lirada. Ve ben böyle olacağını sanmadım vede param dolar bazındı azaldı biraz. Bu yüzden bu aralar akpyi eleştiriyorum burda ve dışarda bazen. Ama bak dolara rağmen eninde sonunda yine akpden ve özelliklede Tayyipten vazgeçemiyom. Sizce ben neden böyle biriyim ki? Dolar 3.40 olacak bu bir ay içinde. Ama 4 olsa yine akpye cidden oy atarım. Çünkü bu bir mücadele. Avrupalı pıyçlerle mücadele ediyoz. Varsın benim en büyük sevincim olan dolarım olmasın. Atatürk gibi çağdaş elit zekiyim lakin Osmanlıyıda seviyom kan çekiyor. Bu Avrupalı itylerin acıysı ordan geliyor günümüze.

• 1 DOLAR 10 LİRADA OLSA OYUM AK PARTİYE D. D.
    27% (3)44% (4)35% (7)Oy Ver
  • MHP
    36% (4)11% (1)25% (5)Oy Ver
  • VATAN PARTİSİ
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • CHP
    27% (3)11% (1)20% (4)Oy Ver
  • DSP
    0% (0)22% (2)10% (2)Oy Ver
  • LDP
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • hdp
    10% (1)12% (1)10% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

• Beni özetledin ama oyum MHP 😀

0|1
    0|0
    • 23gün

Ben aşırı ve azılı bir milliyetçiyim. BAŞKA ilden ankaraya gider türkçülerle yürüyüşe katılırım vb vb. Sadece ve sadece bu Avrupalı pıyçlere inat, avrupa ülkelerine inat akpyi sevmesem yine akpyi destekler ve oy atarım. özünde bende mhpliyim. ama full akpliyim oy zamanında. başkanlığıda evet diyecem.

• 22gün

@dikişsiz o cumhuriyet gazetesinin sadece adı cumhuriyet. onlar ne olduğu belli olmayan bir avuç menfaatçi hayın köpeykler. Ben ters biriyim. Avrupadan gıcık aldığım için Erdoğanın sonsuz kredisi var bende

• 22gün

Gazete ile ne alakası var. Yaşın kaç senin merak ettim. Çok dolduruşa gelmişsin. 20 yaşında birinin söyleyeceği saçmalık değil bunlar.

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...