Yapmayin bunu kimsenin boyuyla dalga gecmeyin beyler bayanlar?

Arkadasimin bir arkadasi varmiş. Boyu kisaymış. kantinden kofte alip sinifa gelirken şaka yapmiş sen kisasin ya ortada görünmezsin gibisinden. kiz artik nasil kompleks yaptiysa elindeki kofte ekmegi yere fırlatmiş atmış. Biliyorum ben kisa oldugumu farkindayim demiş. Yani nasıl bir takinti üzüntü yaptigini bilemezsiniz kisalarin. Eziklik en kotusu hayattan soguma kendi aşağılama durumlari oluyor. Tabiki kızin yaptığı yanlış ama dalga gecenleri cok gordum burda. Dogru bisey mi sizce bu? Kimsenin ne hissettigini bilemezsiniz

0|0
8|7

Erkekler Ne Diyor 7

• İnsanlarla dalga geçmem genelde.

1|0
    0|0
  • dalga geçmiyorum zaten

1|0
    0|0
  • Takmamak gerek

1|0
    0|0
  • Kınadığınız ile sınanırsınız.. m

1|0
    0|0
  • Yazık simdi kofteyi de yiyememis ve acmıs, burnundan gelmis, para da hice gitmis.

1|0
    0|0
  • Elbette doğru değil bizi; okuldada vardı kısa boylu sefa diye biri boyuda 1 metre yoktu öyle diyim

0|0
    0|0
  • Hobitler zuahauahuj

0|0
    1|0
    • 21gün

Umarim hobitle evlenirsin zuassdfg

• 21gün

Umarım ya çok tatlılar heueheueh 😂😂

• 21gün

Asdfgghjk

Kızlar Ne Diyor 8

• Yanlış tabiki

1|0
    0|0
  • Sonucta bu durum elimizde olan bir şey değil uzun ya da kısa olmak dalga geçilmesi saçma

1|0
    0|0
  • Gelde bunu türk insanina anlat yerden bitme yer elması cüce ve bir cok sey uzun olursun Sırık deve yeri geliyor bizde yapiyoruz bunu ama hoş degil tabiki.

0|0
    0|0
  • tabiki de değil.. empatiden bahsederler birde..

0|0
    0|0
  • dalga geçtikleri insanlar sonra neler oluyor neler hep dalga geçilen taraf er ya da gec efsane dönüyor kimse merak etmesin😊😉

0|0
    0|0
  • Canım köfte çekti

1|0
    0|0
  • Sadece boy meselesi değil insanın elinde olmayan özellikleriyle dalga geçen olgun değildir karakter eksikliği yaşıyordur

1|0
    0|0
  • 178 im ama en yakin arkadaslarim hep kisa olmustur. Benve yanlis

1|0
    0|0
Yükleniyor...