Hic dost kazığı yediniz mi?

En yakın arkadaşınız sırtınızdan vurdu mu? Bu durum sevgiliden ayrılmak gibi oyle bir yalnız ve eksik hissetmeye sebebiyet veren bir durum bence. Dost kazığı yediyseniz nasil bir kazikti ve barıştınız mi sonradan?

0|0
9|4

Erkekler Ne Diyor 4

• Yedim ancak durum biraz farklı benden 2 yaş büyük bir arkadaş 89 doğumlu neyse bundan 5 yıl öncesine gidiyoruz başka bir arkadaşım askere gidiyor buda babasının arabasını ehliyetsiz alıyor sonra tabi polis vs beni arıyolar yetiş bir ehliyet sende var polsten kurtar bizi tabi çocuk askere gitcek hemen koştum ceza yazdı benim ehliyete cezayı ödedim ozamanın parasıyla ortalama 500tl civarıydı sonra götürdüm verdim böyle böyle çocuk vermedi parayı durumum yok idare et dedi eyw dedim napalım insanlık ölmedi dedik 1 ay sonra arabayı yenilediler sonrası hp mesafe taşındı gittiler zaten :)

0|0
    0|0
    • 20gün

Dost kazığından çok dolandırılmışsın çok yakın mıydınız?

• 20gün

Karşı apartmanda oturuyordu buda bir kazıktır sonuçta yakındık ama en yakın arkadaşlarımdan değildi aynı mahallenins emtin çocuğuyduk sık sık görüşürdük işte.

• ALLAH ' tan hiç dostum yok.

1|0
    0|0
  • Kazık yiyecek kadar yakın olmadım

0|0
    0|0
  • ne kazıklar yedim ben

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Tabikide yedim Allah aşkına var mıdır dost kazığı yemeyen herkes karşısındaki insana bir şekilde güvenip sonradan pişman oluyor bu çok açık ve net yani

0|0
    0|0
  • evet çokça yedim ve asla affetmem

0|0
    0|0
    • 20gün

En yakın arkadaşınsa kazık atan hic kendini yalnız hissetmedin mi?

• 20gün

Ne yapmıştı?

• 20gün

bende kalsın o :)

• Dost kazığı yememiş mi var? Ha yemedim diyorsa ağır süzmedir o.

0|0
    0|0
  • evet oldu bir ara

0|0
    0|0
    • 20gün

Nasıl atlatılıyor bu dost kazığı? Ondan başka dostun yoksa?

• 20gün

eski sevgilim twitter kullanmama izin vermiyodu bir fenomeni takip ediyodum komik tweetlerini arkadaşımda kendi şifresini verdi gir takıl diye. telefondan girince o şifreyi değiştirse bile çıkış yapılmıyo buda şifreyi değiştirmiş smsi de yoktu twitterdan sevgilimle konuşuyodu. bir baktım mesajlar geliyo efeden. efe buna yürüyo bu efeye yürüyo normal bir arkadaş muhabbeti yoktu. twitterda yazışmalarını yakaladım

• 20gün

Vay efeye bak sen

• Dost kazıgı yedkten sonra neden barısayım sacmalık olmazmı sencede?

0|0
    0|0
    • 20gün

Kazık derken geniş yanı büyük bir tartışmada olabilir bir yanlışını affetme durumu da olabilir

• Hemde nasıl Allah belasını versin ayrıca o kızın.

0|0
    0|0
    • 20gün

En yakın arkadaşınsa tamamen bir dram ya nasil atlattın?

• 20gün

O sıralarda editordum fakat bu kadar değildi , gram değeri yok

• 20gün

Ne yaptı peki

• Yemedim

0|0
    0|0
  • 4 kez

0|0
    0|0
    • 20gün

En yakının mıydı?

• 20gün

Yoo aslında çok acayip benimkisi ben bir arkadaşımla iki kişiden kazık yedik beraber ben pek yskin değildim onlarla ama arkadaşım konuşmuyor die bende konuşmadım nefret ettim 3. kisiden ise 3 arkadaşımla birlikte kazık yedik 4. yu de bir arkadaşımla yedim hiçbiri umrumda değil ben en yakınım için herşeyi goze aldım

• 20gün

hatta 5 kez ama 5. yle pek yakın değildim bana yalan söylediği için bitirdim konuşmayı kazık sayılır mı bilmem ama yanlış insanlar çok

• Ewt yedim.. en yakin arkadasim okul baslangici guya canım arkadasim yer tut bize senle oturuyum neresi olursa farketmez dedi. Sinifa girdim baska kizin yaninda. Ben onunla oturucam hem matemarige yardim eder dedi. Tek kaldim. Oturdugum yere de 4 ku grup vardi onlar geldi. Ya grubumuzu bozma nolur bir arkaya git dediler kalkmadim ama baski yaptilar. Biyandan arkadasimin tek birakmasi bir yandan baska arkadaslarin gruplarinin dagilmamasi (!) Icin kalktim tek biyere oturdum. Tenefuste lavaboya gittim kendimi zor guc tutarak. Kapattim oraya ve kapi ardinda agladim

0|0
    0|0
    • 20gün

Yas?

• 20gün

22 yasindayim

• 19gün

canim benim kiyamam ya ben de bazen seninki gibi seyler yasiyorum bazen cok yalniz vr tedirgin hissediyorum

Yükleniyor...