Köpek için acil yardım?

bir sokak köpeği var mahallemizde geçende bisküvi yerken yanıma geldi bir iki tane verdim artık kapınızdan ayrılmıyo çokta alıştık seviyoruz birbirimizi şimdi ben buna ne yedirim ne yedirmiyim korkuyorum hep bişey olcak diye geçen çiğ yumurta verdin çok güzel yedi ama zararlıymış ne yedirim ne yedirmiyim köpekte yavru değil

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

• Kasaptan et ve kemik artıklarını alıp verebilirsin, ama haşla mutlaka biraz çiğ verme. Kemik iliğine bayılırlar köpekler.
    * Ve unutma kesinlikle şekerli şeyler verme, köpekler doğuştan şeker hastası olurlar. Süt dahi verirken su ile karıştırılıp verilir dikkat edersen

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• tatli biskuvi cikolata turu seyler verilmez öldürursun hayvani.. kasaptan marketten kemik alabilrsin bazi yerler ucretsiz bile verebiliyor.. hic bisey bulamazsan tavuk falan evde pistikce bayat ekmegi suyuna dogra bayilir.. artik yemekleri degerlendir.. benim mahallede bir kedi kolonim var :) yemekleri asla zay etmem en sevdikleri sey et tavuk suyu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Et :)

0|0
    0|0
  • Yemekte ne yiyorsan ver onada

0|0
    0|0
  • yemek artıklarınızı çöpe dökmeyin verin yer

0|0
    0|0
  • Çiğ yumurta nerden çıktı la

0|0
    0|0
  • Cig yumurtanin hic bir zarari olmaz protein. Kuru mama alma imkanin varsa onunla besleyebilirsin

0|0
    0|0
  • çiğ yumurta mı helal olsun.. et kemik ağırlıklı yemek ver

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• şeker iceren şeyler vermemelisin. sokak köpeği olduğu için bir seçicilik yapacağını düşünmüyorum ama acılı baharatlı tuzlu şeylerde yememeli artık gerisi sana kalmış

0|0
    0|0
  • ekmeği minik minik parcala uzerine yemek vs dökebilirsin. bizom burda da var kedi kadar artan yemeklerden vs veriyoruz

0|0
    0|0
  • kuru mama al onu yesin sakın seker türü şeyler verme kör eder ayrıca evde kalmış küflü ekmegi atilmasin köpeğe vereyim de deme sakın çok tehlikeli

0|0
    0|0
  • Kemik kalıntıları oluyorsa verebilirsin

0|0
    0|0
  • bisküvi verme çikolata verme çünkü şekerli şeyler gözlerini kör eder ama veterinerden onlara özel aburcubur alabilirsin ama insan aburcuburu onlara zararlı ona etimsi şeyler verebilirsin çiğ yumurta zararlı degil evimde kedi var ona özel leziz yasmama alıyoz o gidiyo yumurta istiyo çok seviyo çiğ yumurtayı köpeklerde seviyolar öyle yani

0|0
    0|0
Yükleniyor...