ARKADAS SECIMI lutfen cevaplayin?

yeni bir arkadas edindim onu cook seviyprum ama ailem onunla takilmami istemiyor.
onu sevmiyolar nedenini soleyemem ama ona icimi dokebiliyorum guveniyorum onunlayken huzurluyum sanirim annemgil onun kufur etmesini sevmiyor ama bende ediyorum arada ve arkadasimi cok seviyorum 💟💟
ama annem her onun ismi gectiginde laf eder hatta annemle bazi konulardan dolayi arkadasimi daha cok seviyorm kardes gibi goruyorum
yardimci oln lütfen.

0|0
6|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Kendin den başkasına güvenme😎

1|0
    0|0
  • Boş ver nasıl mutluysan öyle yap

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• annenler sana değer vermese karşılarında ki insanda bir yanlış gördüklerinde seni uyarmazlar annemi dinlemediğim her zaman üzülürüm bu yüzden gözünde ki at gözlüğünü çıkar ve ailenin doğruluk payının olup olamayacağını bir düşün

0|0
    0|0
    • 22gün

ama ben arkadaslarimla gulerken annemleyken agliyorum

• ailen istemiyorsa bir bildikleri vardır canım. sen aileni dinle.

0|0
    0|0
    • 22gün

ama arkadasim bana moral veriyo ve annem tam tersini yapiyo aralarinda daglar kadar fark var

• 22gün

beni hic dusunup empati kurmadi

• 22gün

ailesinden gördüğü baskı olduysa zamanında bu yüzden belli edemiyordur. belli bir tabuları vardr. ama yıkılır zamanla merak etme

• ailenin dediğini yap benim ailem bana ne yapma dediyse yaptım ve hatalı oldum bildikleri birşey var yani

0|0
    0|0
  • Seviyor sun madem devam et

0|0
    0|0
  • Ailenin neden sevmediğini bilmezsek yardım edemeyiz ki

0|0
    0|0
    • 22gün

arkadasin kufur ediyor ornek bu ama arada bende ediyrum

• 22gün

aynen

• 22gün

Ailen fazla mı muhafazakar?

• ailenin bildigi mutlaka bisey vardir onlarda senin iyi secimler yapmani ister.. umarim bir gun arkadasindan yana uzulmezsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...